Нещодавно для працівників вінницьких підприємств, в тому числі й комунальних, провели семінар, на якому вони вчились використовувати он-лайн систему електронних закупівель на платформі проекту «Prozorro». Навчання проходило у залі засідань міської ради, його відвідало більше 60 людей. Подібні семінари проходитимуть й надалі.

У міській раді тривають навчання щодо використання системи електронних закупівель. Це черговий етап підготовки до переходу на он-лайн тендери. В середині жовтня в тестовому режимі з цією платформою ознайомилися чотири структурні підрозділи Вінницької міської ради. А днями таке навчання відбулося для представників підприємств. Його учасники знайомилися з можливостями електронного майданчика SmartTender.biz (www.smarttender.biz).

Вінницькі підприємці вчилися працювати у системі електронних закупівель

«Он-лайн тендери дозволять підвищити рівень прозорості, відкритості та запобігання корупції у сфері державних закупівель. Завдяки цій системі кожен бажаючий, зайшовши в Інтернет, зможе побачити торги для різних установ. Для того, щоб розібратися у нюансах цієї системи, варто пройти навчання. Крім того, на семінарах є можливість отримати відповіді на ряд запитання», – каже директор департаменту інформаційних технологій міської ради Володимир Романенко.

Вінницькі підприємці вчилися працювати у системі електронних закупівель

Довідка

Система «Prozorro» – це ефективний інструмент для того, щоб як організатори торгів, так і постачальники проводили закупівлі прозоро. Також це є інструментом для громадськості, адже за його допомогою будь-яка людина, яка має доступ до Інтернету, може зайти на сайт і в режим он-лайн подивитися, які державні підприємства з всієї України наразі проводять торги. А також – хто в них бере участь, які постачальники, які ціни, хто виграв, хто був на другому, третьому місці. По завершенню тендера можна продивитися договори, які були укладені з постачальниками, і їхні умови. Тобто система зроблена для громадян України, щоб максимально прозоро висвітлювати інформацію про державні закупівлі наших державних підприємств.Переглядів: 3720
Поширень: 0