Статистичні дані: Будівельна діяльність підприємств області у січні–листопаді 2009 року

12.01.10 01:41 4156

У січні–листопаді 2009р. підприємствами області виконано будівельних робіт на суму 626,6 млн.грн., що у порівнянних цінах становить 49,2% до обсягів будівництва відповідного періоду попереднього року.

Статистичні дані: Будівельна діяльність підприємств області у січні–листопаді 2009 року

Частка Вінницької області у загальнодержавному обсязі будівельних робіт у січні–листопаді 2009р. становила 1,9%. За цим показником Вінниччина посіла 15 місце серед регіонів України.

За видами будівельної діяльності переважна (89,1%) частка обсягів будівництва припадає на підприємства, що займаються будівництвом будівель та споруд. Обсяги робіт таких підприємств проти відповідного періоду попереднього року зменшились на 50,9%.

За характером будівництва обсяги робіт розподілились таким чином: роботи з нового будівництва, реконструкції та технічного переозброєння склали 65,9% від загального обсягу, решта – з капітального та поточного ремонтів (29,4% та 4,7% відповідно).

Будівельні підприємства м.Вінниці, якими виконано 79,6% загальнообласного обсягу робіт, скоротили їх на 51,8% (у зв’язку із зменшенням робіт із будівництва житла, торговельних комплексів, об’єктів соціально-культурного призначення, автомобільних доріг).

Скоротили обсяги будівництва проти січня–листопада попереднього року підприємства міст Жмеринки, Козятина, Ладижина, Вінниці, Хмільника, Могилів–Подільського та майже всі райони області. Серед них найбільше будівельники Хмільницького, Бершадського, Барського та Тульчинського районів.

Зросли обсяги будівництва у Козятинському районі.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Головне управління статистики у Вінницькій області
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)