Вінницький підприємець не доплатив пенсіонерам більше мільйона гривень

27.01.10 11:51 2212

Понад один мільйон гривень заборгував Пенсійному фонду директор підприємства будівельної галузі у Вінниці. Заборгованість росла, не зважаючи на те, що підприємство працювало й отримувало прибутки.

Вінницький підприємець не доплатив пенсіонерам більше мільйона гривень

В ході досудового слідства бухгалтер запевняла, ніби про факт заборгованості по сплаті страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування знала. Більше того, необхідні кошти на сплату внесків в активах підприємства були. Чому виникла мільйонна заборгованість перед Пенсійним фондом, у той час, як, за словами бухгалтера, решта податків і зборів сплачувалися вчасно, належить з’ясувати слідчим податкової міліції. Між тим, зняти чи перевести кошти з активів підприємства посадовцям не вдасться: за рішенням суду всі його рахунки заблоковані.

Наразі порушена кримінальна справа за ст. 212-1 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати страхових внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування. За подібне порушення закону передбачене покарання від штрафу до обмеження волі терміном до п’яти років з позбавленням права займатися певною діяльністю чи обіймати певні посади до трьох років/

Ольга Шишківська,
прес-офіцер управління податкової міліції
ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)