Головне управління ДФС у Вінницькій області інформує про те, що форму Податкової декларації з податку на прибуток підприємств, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 20 жовтня 2015 року №897 викладено у новій редакції.

Основні зміни в оновленому форматі звітності стосуються суб’єктів господарювання, які провадять діяльність у сфері страхування та діяльність з випуску та проведення лотерей.

У новому рядку 07.2, який з’явився у показниках декларації страховики мають деталізувати дохід, який визначено за договорами страхування, співстрахування і перестрахування, а саме: страхові платежі, страхові внески, страхові премії за договорами перестрахування.

Платники, які провадять діяльність з випуску та проведення лотерей, окремо мають декларувати:

  • суми доходу, що залишився після формування призового (виграшного) фонду (рядок 09.1);
  • загальну суму доходів, отриманих від прийняття ставок у лотереї (рядок 09.1.1);
  • суму сформованого призового (виграшного) фонду лотереї відповідно до умов її проведення (рядок 09.1.2).

Із показників декларації виключено інформацію щодо розрахунку авансового внеску  з податку на прибуток та виправлення помилок у зв’язку з їх нарахуванням.

У перелік додатків добавлено додаток ФЗ, оскільки фінансова звітність, яка подається відповідно до пункту 46.2 статті 46 Податкового кодексу України разом з Податковою декларацією з податку на прибуток підприємств є додатком та невід'ємною частиною звітності з податку на прибуток.

Вказані зміни внесені наказом Міністерства фінансів України від 28.04.2017р.  № 467 та чинні з 9 червня п.р.Переглядів: 1640
Поширень: 0