Підприємець „завинив” державі півтора мільйона гривень податків

16.03.10 11:00 2578

Менш ніж за один рік підприємницької діяльності 32-річний калинівський бізнесмен умисно не сплатив до бюджету більше 1,5 мільйона гривень податку з доходів фізичних осіб та податку на додану вартість.

Підприємець „завинив” державі  півтора мільйона гривень податків

Активна торгово-посередницька діяльність могла тривати й далі, однак заробітки в обхід закону припинили співробітники податкової міліції. Досить скоро злочинна схема була розкрита.

З’ясувалося, що відомості про численні торговельні операції підприємець взагалі не вносив до податкових декларацій. Більше того, ділок не проявляв жодної бізнесової спритності, заробляючи мільйони: імітуючи торговельну діяльність, його використовували інші підприємства з метою мінімізувати власні податки.

За подібне сприяння в несплаті податків бізнесмену доведеться відповідати перед законом. Слідчі податкової міліції вже передали справу до суду. Підприємцеві пред’явлено обвинувачення за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Йому загрожує позбавлення волі терміном від 5 до 10 років із конфіскацією майна.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління
податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)