Щоб життя цукром не здавалось

20.04.10 15:18 2554 1

Податкова міліція зацікавилась діяльністю двох суб’єктів господарювання

Щоб життя цукром не здавалось

З-поміж розмаїття причин подорожчання цукру директор одного з цукрових заводів Вінниччини міг би багато розповісти ще й про захмарні витрати на виробництво продукту. Ось замовили будівельно-монтажні роботи на суму близько 4 мільйонів гривень, ось придбали засоби захисту рослин на 2,5 мільйони…Життя не цукор у цукроварів…Та й не тільки у них, бо власнику ТОВ, яке взяло на себе весь тягар зобов’язань по постачанню хімікатів та виконанню робіт – «ще важче». Адже ні виробничих потужностей, ні будь-яких товарно-матеріальних цінностей, ні навіть людей у нього немає…

Коли податкові міліціонери почали вникати в «трудові будні» цих двох суб’єктів господарювання, виявилось що в додаток до всього ще й договори з цукрозаводом укладені авансом – задовго до того, як власне саме ТОВ з’явилось.

Втім, замість поспівчувати, порушили кримінальну справу. Адже внаслідок проведення фіктивних операцій директор заводу зменшив зобов’язання з податку на прибуток на майже 1 мільйон 400 тисяч гривень, та накрутив штучних податковий кредит з ПДВ на майже 1 мільйон 100 тисяч. Який відсоток з усього отримав спільник – директор фантомного ТОВ (до речі, раніше судимий) – з’ясує слідство.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:ДПА у Вінницькій області
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Dmytro
  Dmytro
  21-04-10, 10:30 | IP:193.107.105...
  Наступні -легендарні- подвиги наших податківців... Стаття просто туфта, оскільки написана в дивному жанрі: "Один завод, щось купив, але не купив, або не зовсім купив, чим порушив закон, а наші гореправоохорнці це побачили, і швидеенько роздули цю справу на весь світ".

  Шановні, замість того, щоб писати таку дурню, краще пишіть про то, як виконуються рішення судів по подібним справам, тобто про результати, а не демонструйте удавану роботу податківців.

  Процес людей не цікавить. Цікавлять результати.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)