Вінницький виробник ухилився від сплати податків більш ніж на 3 млн. грн.

11.03.11 15:46 3098

Організувавши закупівлю паливно-мастильних матеріалів, керівник вінницького переробного підприємства харчової галузі намагався вивести у тіньовий обіг десятки мільйонів гривень.

Вінницький виробник ухилився від сплати податків більш ніж на 3 млн. грн.

Відпрацьовуючи ланцюг фінансово-господарських операцій у рамках загальнодержавної операції «Бюджет», співробітники податкової міліції встановили, що виконувач обов’язків директора підприємства доручив деякій фірмі закупити паливно-мастильні матеріали майже на 100 млн. грн., пообіцявши 10% від вартості операції у якості комісійних. Відповідні суми підприємство внесло до складу валових витрат, таким чином вивівши кошти з-під оподаткування. Між тим слідчо-оперативними заходами встановлено, що зазначені фінансово-господарські операції насправді не проводилися, а суд виніс рішення про визнання договору комісії між підприємством і фірмою нікчемним.

Слідчими податкової міліції порушена кримінальна справа за ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України – ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Сума несплачених податків, інкримінована керівнику підприємства, сягає більше 3 мільйонів гривень. В рамках кримінальної справи співробітники податкової міліції провели на підприємстві обшук. Керівника затримано і доправлено в ізолятор тимчасового тримання.

Ольга Шишківська, прес-офіцер управління податкової міліції ДПА у Вінницькій області

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)