Каналізування у Вінниці проходитиме за чітким планом

28.07.11 09:47 2829 4

План склали у департаменті міського господарства.

Каналізування у Вінниці проходитиме за чітким планом

Усе місто умовно розділили на ділянки. Врахувавши особливості рельєфу кожної, визначили приблизну вартість будівництва каналізації. Наступний крок - робота з мешканцями. Без їх участі втілити такий план у життя неможливо. Подробиці дивіться у відеосюжеті:

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4.
  29-07-11, 14:45 | IP:81.30.173...
  Я все свое життя живу на Старому мiстi i всi мешканцi,хто там давно проживае,давно вже самостiйно поробили самi собi зручностi.Менi вистачае двiчi на рiк викачувати зливну яму i зараз це коштуе 130 гр. за машину.Це,звiсно,дорожче,нiж куб зливiв у квартирi. Але я знаю вiд знайомих,якi вже провели каналiзацiю,що iм це обiйшлося в 10000грн i що цiна на послуги тепер береться подушно,а не по факту( фактичноi кiлькостi при наявностi лiчильника)i влiтае iм тепер таке благо в копiйочку. У всiх людей е ями,а при зверненнi до мера,щоб допомiг створити коммунальну службу по вивозу вiдходiв i отримало б мiсто прибуток,поскiльки приватники податкiв може й не платять,мер не зацiкавився.Погодьтеся,збудувати щось за кошти людей,що потiм дасть змогу ще й мати надалi кошти з тих же людей-це круто!!!
 • 3. Для Світлани
  Для Світлани
  29-07-11, 09:13 | IP:178.95.70...
  Світлана, а хто не захоче мати так звані блага цивілізації?
 • 2.
  28-07-11, 18:44 | IP:81.30.173...
  Цiкаво, а як влада вибиватиме грошi з громалдян,якщо вони не захотять проводити каналiзацii(зараз повно методiв перетворення нечистот в гумос,яким потiм добре удобрювати своi присадибнi дiлянки),та й на половинi зборiв у нас люди вiдмовилися(якщо купки з 10-20 осiб можна вважати за законнi збори,тодi як на них мали бути присутнiми вiд 150 чоловiк у середньому).Придумають новi закони,щоб з людей оснанню шкуру здерти?А то,як троллейбус на Старе Мiсто провести-дзуськи"тяжко,пiдйом високий",хоча у Киевi i на бiльш крутих пiдйомах звичайнi троллейбуси iздять,а як зняти з людей грошi i вкласти iх в дiло та ще й потiм дохiд непоганий мати-так завжди будьласка!Нагадаю,що в центрi та багатоповерхiвках людт за коммунiкацii не платили(за iх пiдведення).
 • 1. Вітя
  Вітя
  28-07-11, 10:09 | IP:194.50.125...
  Планується, що до 2020 року каналізація буде у 80% приватного сектору Вінниці. Звичайно, за умов бажання мешканців. Причому люди повинні побажати не лише мати каналізацію, а й долучитись до її будівництва.
  – Збір коштів відбувається у декілька етапів, тож мешканці мають змогу накопичити необхідно суму, – пояснює Наталія Панчук. – Спочатку здають гроші на проектно-кошторисну документацію, потім – на придбання будівельних матеріалів і остаточно – на будівництво.
  Загалом, у середньому виходить по 5 тис. грн. з земоволодіння – на будівництво центральних вуличних мереж. Ще близько 2 тис. грн. коштує підключення до будинку кожного окремого господаря.
  За даними офіційного сайту Вінницької міськради, за рахунок співфінансування найближчим часом планується збудувати мережі каналізації у районі дальнього Старого міста (вул. Квітуча, Димчука, Ілика, Нагірна, Нахімова та інші). Наступним мікрорайоном, де також може незабаром з'явитися каналізаційна мережа, стануть П'ятничани. У планах міської влади – будівництво самопливної мережі із підключенням до новозбудованої каналізації на перехресті вул. Герцена та І.Богуна. До центральної мережі будуть приєднані вулиці І.Богуна; Пестеля; 1-й, 2-й і 3-й провулки Пестеля, вулиця і провулок Петрусенка, вулиця Боженка та інші.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)