Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг

23.09.11 15:44 4492

Тільки окремі депутати вийшли до мітингуючих біля ОДА

Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг

Ранок 23 вересня біля Вінницької ОДА почався з мітингу. З дев’ятої і до одинадцятої години з проханням “почуйте нас” стояли представники різних організацій.

- Тут зібрались діти війни, афганці, ліквідатори чорнобильської катастрофи, постраждалі... - пояснює голова громадської організації “Ліквідатори Чорнобиля” Василь Грубий з Тульчинського району. - Всі ми вимагаємо одного — відновлення виплат вказаним категоріям населення. Ми всі люди, хочемо, щоб не порушувалась 21 стаття Конституції України. Бо з 15 серпня нам припинили виплачувати пенсії, пільги, які ми у свій час відсудили. Я розумію, що це рішення не одного депутата, але ми звертаємось, щоб нам хоча б пояснили припинення виплат пенсійним фондом.

Нагадаємо, що 9 вересня 2011 року депутати Верховної Ради проголосували за поданий Кабміном законопроект (№9127), який фактично ліквідовує пільги ветеранам війни, воїнам-інтернаціоналістам, чорнобильцям та іншим категоріям громадян, гарантовані законодавством України. Всього 16 категорій населення.

І 20 вересня протест людей (які підпадають під ті самі категорії) вже чула вся Україна, бо вони виступили з мітингом під стінами Верховної Ради.

До вінничан, які, до речі, приїхали з різних районів області, вийшли лише окремі депутати. (які саме можна побачити на фото — Авт.) За словами Василя Грубого вінницькі депутати мітингуючим пообіцяли розглянути їх питання у понеділок.

- У людей одне питання: чому пенсійний фонд не проплачує виплат. Зараз співіснують два закони про виплати з пенсійного фонду грошей ветеранам. За одним їх виплати прирівнюються до мінімального прожиткового рівня, а за іншим суттєво більші. Тому люди звертаються до судів — і виграють справи. Наразі у Вінницькій області 56 тисяч виграних справ, за якими люди мають отримати більшу суму ніж мінімальну, - пояснює заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації Любов Спірідонова. - На жаль, це питання навіть не обласного рівня. Але ми вирішили у понеділок провести зустріч-консультацію. На якій виступатимуть представники влади, прокуратури, пенсійного фонду, органів внутрішніх справ... і шести представників мітингуючих. Пропозиції ми подамо до Києва.

Фото

Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг Зранку біля стін Вінницької ОДА проходив мітинг

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ольга Ольхова
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)