Виконком міської ради звернувся до суду щодо знесення будівлі по вул. Свердлова

28.09.11 15:59 3770 1

Виконком міської ради подав позов до суду про знесення самовільно зведеної будівлі по вул. Свердлова, 168-А.

Виконком міської ради звернувся до суду щодо знесення будівлі по вул. Свердлова

Підставою для цього є те, що приміщення було збудоване без дозвільних документів, а земельна ділянка, на якій здійснено самочинне будівництво, Вінницькою міською радою не надавалась. Окрім того, мали місце численні скарги мешканців прилеглих будинків щодо цього будівництва.

Конфлікт навколо зведення торгового-офісного центру по вул. Свердлова біля будинку №172 точиться не один рік. Мешканці цієї багатоповерхівки ще на початку будівництва виступали проти того, що біля їхнього будинку з'явиться споруда. Але керівництво приватного підприємства, яке на той час розпочало будівництво, до мешканців не дослухалось та не оформило належним чином усі необхідні дозвільні документи.

Досить довгий час стосунки між собою у суді з'ясовували особи, які фінансували будівництво. В результаті - власник у споруди інший аніж той, хто починав будівництво.

«На сьогоднішній день справа прийнята до розгляду, - розповідає заступник міського голови Володимир Слишинський. - Нам важливо, щоб люди розуміли - для того, аби будуватись на території міста, необхідно спочатку оформити документи. А не так, що спочатку збудували, а потім звертаються для узаконення, як це трапилось із об'єктом по вул. Свердлова, 168-А».

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. ВОЛОДИМИР
    ВОЛОДИМИР
    05-10-11, 09:43 | IP:77.121.116...
    Знесення аптеки та дитячого магазину з усіма дозвільними документами - стане такою ж візитною карткою Вінниці ,як і ''Фонтан''.Влада продемонструє всій краіні як ведеться боротьба з безробіттям,залученням інвестицій.Також це безумовно проілюструє створення однопартійноі системи у Вінниці.В такій ситуаціі лише конструктивний діалог зможе вирішити цю юридичну колізію

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)