На вінницькому аеродромі презентували два літаки українського виробництва: “Фермер-300” та “Дельфін”

16.11.11 18:14 6823 1

Сьогодні на вінницькому аеродромі презентували два літаки українського виробництва – спеціалізований сільськогосподарський літак “Фермер-300” та навчально-тренувальний літак С09 “Дельфін"

На вінницькому аеродромі презентували два літаки українського виробництва: “Фермер-300” та “Дельфін”

Нові машини представляло Державне підприємство “Одеське авіаційно-ремонтне підприємство “Одесавіаремсервіс”. Голова облдержадміністрації Микола Джига подякував за організовану презентацію у Вінницькій області, адже сільське господарство є базовим сектором економіки і нові технології необхідні для його динамічного розвитку.

Літак “Фермер-300”, що призначений для проведення авіаційно-хімічних робіт, - ефективний та економний, стверджують виробники. Якщо опилення гектару поля в середньому коштує до 200 гривень, то з використанням цього літака ціна знизиться до 25 гривень. Вартість льотної години у 4 рази дешевше порівняно з АН-2. Така авіановинка обійдеться покупцеві у 170 тис. доларів.

Літак С09 “Дельфін” розрахований на ширшу аудиторію. Окрім свого основного призначення – навчити льотній справі майбутніх пілотів, він може використовуватись і як авіатаксі для перельотів місцевими повітряними лініями. Його розробники вважають, що літак буде затребуваний і серед бізнесменів-любителів авіації завдяки своїй компактності, комфортності і економності. Також він зручний для виконання польотів з метою моніторингу земної та водної поверхні. Вартість аероплана – 350 тис. доларів США.

Нові літаки підприємство “Одесавіаремсервіс” вироблятиме спільно з російськими колегами з Казані. Протягом близько року триватиме процес сертифікації нових типів авіаційної техніки, після чого, орієнтовно з вересня 2012 року, розпочнеться їх серійне виробництво.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


  • 1. Из США
    Из США
    17-11-11, 01:13 | IP:71.183.177...
    Я бы такой купил на рыбалку.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)