З центру Вінниці прибирають біл-борди

17.11.11 10:26 3374 5

У мерії обговорили проект рішення виконкому «Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами»

З центру Вінниці прибирають біл-борди

Минулого тижня у міськвиконкомі відбувся круглий стіл з обговорення проекту регуляторного акту – Порядку розміщення зовнішньої реклами в місті Вінниці, який незабаром має виноситись на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Щоб врегулювати ситуацію із розміщенням носіїв зовнішньої реклами у місті, а заразом запровадити чіткі правила взаємовідносин підприємців із органами місцевого самоврядування, у Вінниці триває послідовна робота. Першим етапом стало відпрацювання та затвердження влітку цього року Концепції розміщення зовнішньої реклами у м.Вінниці. Проект цього документу було обговорено з операторами зовнішньої реклами.

Після затвердження виконкомом міської ради Концепції, на його основі департамент архітектури, містобудування та кадастру розробив наступний документ – Порядок розміщення зовнішньої реклами в місті Вінниці. Більше місяця тому проект цього рішення був розміщений на офіційному сайті Вінницької міської ради, а у тижневику «Вінницька газета» було опубліковано відповідне оголошення. Це дало можливість усім зацікавленим особам детально познайомитись із проектом нового регуляторного документу та надіслати свої пропозиції чи зауваження до департаменту архітектури, містобудування та кадастру.

Відповідно до нового документу у Вінниці відбудуться певні зміни із розміщенням та виглядом зовнішньої реклами. Біл-борди та сіті-лайти розміщуватимуться винятково за схемами, які будуть розроблені та затверджені у грудні. Окрім цього, у центральній частині міста максимальний розмір рекламних площ складатиме 9 м2, це говорить про те, що біл-бордів тут не буде. У Порядку також прописаний чіткий і зрозумілий процес демонтажу площин після закінчення дії дозволу, а також передбачено відповідальність за порушення умов дозволу. Усі ці кроки допоможуть впорядкувати зовнішню рекламу у Вінниці, рекламних площин буде менше і матимуть вони новий, сучасний вигляд. У зв’язку із тим, що кількість рекламоносіїв буде скорочуватись, у мерії операторам зовнішньої реклами запропонували самим визначати – скільки площин залишиться у кожного підприємця, об’єднавшись у офіційний орган та прийнявши офіційне колегіальне рішення.

 

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 5. LIMITED
  LIMITED
  18-11-11, 01:52 | IP:31.40.232...
  АГА ОФІЦІЙНИЙ КОЛЕГІАЛЬНИЙ ОРГАН :))))). ТОБТО ПО СУТІ міська рада ПРОПОНУЄ МОНОПОЛІЗАЦІЮ РИНКУ РЕКЛАМНИХ ПЛОЩ. А якщо я маленький та простий громадянин цієї держави захочу встановити "борд" мені оті великі дяді скажуть: - Ні пацанчик ти вже не встиг бо ми "колегіальний орган" - вже все "подеребанили" :)))
 • 4. Льовці
  Льовці
  17-11-11, 14:36 | IP:178.95.182...
  Льовка, ти можеш тільки позаздрити моєму життю, а про обгрунтованість, ти ще нічого не знаєш, тому читай що пишуть інші.
 • 3. Из США
  Из США
  17-11-11, 13:20 | IP:71.183.180...
  "бил" означает - платёжка. "борд" означает - доска. Может всё-таки "биг" (большой)" Биг-Борд" (большая доска). Это первое; - второе, - мне кажеться "Александр" всё-таки прав. Ну нельзя же превращать такой красивый город в "шанхай". Зелепили щитами и растяжками, с придурковатой рекламой весь город. (кстати я бывший художник-оформитель).
 • 2. Lyovka
  Lyovka
  17-11-11, 13:10 | IP:178.93.110...
  Олександре, у тебе життя не вдалось? Скрізь від тебе читаю тільки критику. Паче необґрунтовану.
 • 1. Олександр
  Олександр
  17-11-11, 10:33 | IP:178.95.169...
  Одна мазня буде замінена на іншу, звичайно з залученням відповідних коштів.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)