ДАІ вивчає скарги вінничан на світлофор біля нововідкритого "Грошу"

21.11.11 18:25 3452 9

Комісія дорожників щодня перевіряє, чи провокує новий світлофор пробки на Келецькій

ДАІ вивчає скарги вінничан на світлофор біля нововідкритого "Грошу"

- За невеликий період роботи світлофора до ДАІ надійшли скарги вінничан про те, що цей світлофор створює пробки і може призвести до “транспортного колапсу”, - пояснює старший інспектор відділу організації дорожнього руху ДАІ УМВС України у Вінницькій області Роман Горобець. - Тому кілька днів поспіль комісія у складі начальника КП “ВСМЕДОДР” Івана Юрченко, представників міської ради, ДАІ міста виїжджає на місце і спостерігає за тим, що саме утруднює транспортний рух.

Водії маршрутних таксі, говорять, що після перехрестя вулиць Келецької і 600-річчя досить важко за 150 метрів перелаштуватись на внутрішню смугу.

Сам Іван Юрченко о сьомій годині ранку з’являється біля вказаного світлофору.

- Ми виїхали на місце, подивитись і з’ясувати, так воно чи ні, - пояснює пан Юрченко. - Водії протестують проти всього. Скаржаться на зовнішню смугу руху транспорту після перехрестя вулиць Келецької і 600-річчя і перед світлофором до автостоянки. Бо на ній намальована стрілка, що показує поворот праворуч. Кажуть, що це “злачне” місце, бо після нього зазвичай розміщується екіпаж ДАІ, і ніби навмисне “ловить” водіїв, які порушують правила. То ви не порушуйте. Інші ніби не можуть виїхати зі стоянки ТЦ “Грош”, мовляв багато часу витрачають. Та датчик на світлофорі спрацьовує одразу. І цей світлофор, і світлофор на перехресті працюють узгоджено. Як тільки машина з’являється при виїзді зі стоянки він передає сигнал до основного світлофору і через 15 секунд вже можна виїхати зі сторони “Грошу”. Одночасно у цей момент “зелене світло” горить для машин по вулиці 600-річчя.

Це не інший світлофор, а філіал світлофора на перехресті Келецької і 600-річчя. Вони працюють узгоджено координовано. Коли тут вмикається сигнал на виїзд, з торгового центру, тоді загорається червоне світло по вулиці Келецькій. І лише тоді коли зоборонено рух по Келецькій — дозволяється рух по 600-річчя. Машини зупиняються, щоб дочекатись зеленого кольору всього навсього на 15 секунд.

На згаданій дорозі, вулиці Келецькій, дозволено рух транспорту 60 км на годину. Цю відстань машини від основного перехрестя до вказаного виїзду із парковки проходять приблизно за три секунди. Як пояснює пан Юрченко, якщо водій не планував порушувати, то він одразу правильно вибирає смугу руху. “Але тут немає тих проблем, про які пишуть”, - наголошує він.

Наразі, як повідомив Роман Горобець, остаточних висновків комісії немає, бо вона ще працюватиме три дні і періодично виїжджатиме на об’єкт. Проте у акт обіцяють внести всі недоліки, які згодом представлять відповідним органам.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 9. Alex
  Alex
  22-11-11, 14:10 | IP:80.91.184...
  Jlob
  Світлофор ставлять ДАІ разом з Автодорами, але за рахунок "Гроша" (Хто платить, тому й ставлять). Це ж не громадяни м. Вінниці зверталися з пропозицією встановити в тому місці світлофор.
 • 8. artem
  artem
  22-11-11, 12:59 | IP:178.74.244...
  Убивает знак перед поворотом на "Грош" "движение по полосам"!, при повороте с улицы 600-летия на Келецкую попадаеш на крайнею правую полосу и тут же надо перестраиваться

  левее бо знак!, а за знаком ГАИшники облюбовали денежное место!!! ( Самое обидное что где надо то такого знака нету((., а тут на те супер сложный перекресток.... Со ста машин на Грош поварачивае одна, а все остальные должны перестраиваться левее там самым создавать аварийную ситуацию.! Решение проблемы - разрешить проезд с крайней правой прямо и направо! и конечно же убрать ненужный светофор.
 • 7. Юля
  Юля
  22-11-11, 12:48 | IP:46.227.136...
  А подскажите телефон, куда можно пожаловаться, что самовольно возле центрального рынка кусок дороги оттяпали заграждением, мол парковаться там нельзя. А по факту паркуются на оставшейся ЛЕВОЙ полосе и дорога стала 2 раза уже.
  замечу ГАИшники так же паркуются там наравне с таксистами. каждый день наблюдаю эту картину. ни разу никаких действий. и это в полуметре от "зебры".
 • 6. Jlob
  Jlob
  22-11-11, 12:05 | IP:81.30.164...
  Alex
  Наскільки я знаю то світловори та розмітку розробляють ДАІ
 • 5. Олексій
  Олексій
  22-11-11, 10:53 | IP:193.243.158...
  Ситуація з цим світлофором дуже нагадує аналогічну із встановленням світлофора на розі вул. Соборній - Театральній. Він там також потрібен так, як зайцю стоп-сигнал. У звязку з цим у мене пропозиція даїшникам: а ви ставте світлофори на кожній вулиці через 20 м, а потім створюйте комісії для перевірки ефективності таких дій!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)