Морг судмедекспертизи переїде на Успенського

29.11.11 09:15 7335

Відкриття нової триповерхової будівлі бюро судмедекспертизи заплановане на 2012 рік

Морг судмедекспертизи переїде на Успенського

Морг судмедекспертизи переїде на УспенськогоВідкриття нової будівлі службового бюро судмедекспертизи заплановане на наступний рік. Досі криміналісти тіснилися в пристосованих приміщеннях. Голова облдержадміністрації Микола Джига, який проінспектував будівництво об’єкту, зазначив: введення в експлуатацію цього закладу не лише наблизить роботу фахівців до сучасних норм, а і підвищить якість проведення медико-криміналістичних досліджень.

Триповерхова будівля службового бюро судмедекспертизи розміститься на вул. Г. Успенського. У новій будівлі передбачені приміщення для лабораторій, операційних та інших необхідних відділів. Нагальна потреба в іншому приміщенні для цієї служби виникла у зв’язку з вкрай Морг судмедекспертизи переїде на Успенськогонезадовільними умовами роботи. «До сьогоднішнього дня, - каже начальник обласного бюро судмедекспертизи В’ячеслав Воронов, - ми працювали в найгірших умовах в Україні, це підтвердила Комісія Мінохорониздоров’я ще в 2006 році».

Керівник підрядної організації ТОВ „Вінницябуд” повідомив, що на сьогодні готовність будівлі, в яку мають перейти працівники бюро, становить 90%. Активні роботи по зведенню приміщення бюро судмедекспертизи поновились з вересня Морг судмедекспертизи переїде на Успенськогоцього року. Тривають вони з перервами уже шостий рік. На будівництві освоєно 6 млн. грн., для здачі будівлі в експлуатацію необхідне додаткове фінансування в розмірі 3 млн. грн.

«Об’єкт має досить важливе соціальне значення. Щороку трапляється чимало випадків, які потребують роботи криміналістів, експертів. Органи судової та правоохоронної системи перевантажені зверненнями від громадян у цій сфері. Тому створення умов для якісної роботи органів слідства та дізнання має велике значення, що дозволяє визначити кваліфікацію кожної справи і якісно провести експертизу», - підкреслив голова облдержадміністрації.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)