У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

16.12.11 10:39 5188 0

Вагони доправили до ТТУ для адаптації до українських стандартів

У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

15 грудня, до Вінниці прибули 12 цюріхських трамваїв. Як повідомив начальник Вінницького ТТУ Володимир Бугайчук, це остання партія “швейцарців”, які отримала Вінниця відповідно до Меморандуму між Вінницею і Швейцарською конфедерацією.

Швейцарський трамвай

- З моменту отримання першого цюріхського трамваю пройшло вже п’ять років, - розповідає Володимир Бугайчук. - Ці вагони досить комфортні, надійні. Система управління ними досконаліша за чеські, і вони споживають на 10-15 % менше електроенергії. Кількість поломок на лінії порівняно з чеськими за час їх експлуатації зменшилась на порядок.

Наразі вагони доправили до ТТУ для адаптації до українських стандартів. Їх дообладнають поворотами, габаритами, дзеркалами. На маршрути ці вагони вийдуть вже після Нового року, у середині лютого.

Всього швейцарських вагонів нині у Вінниці - 116. У резерві ТТУ - 30. На сьогодні цієї кількості трамваїв для Вінниці достатньо.

Фото

У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


Ваш коментар буде першим. Заповніть будь ласка форму...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)