У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

16.12.11 10:39 5908

Вагони доправили до ТТУ для адаптації до українських стандартів

У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

15 грудня, до Вінниці прибули 12 цюріхських трамваїв. Як повідомив начальник Вінницького ТТУ Володимир Бугайчук, це остання партія “швейцарців”, які отримала Вінниця відповідно до Меморандуму між Вінницею і Швейцарською конфедерацією.

Швейцарський трамвай

- З моменту отримання першого цюріхського трамваю пройшло вже п’ять років, - розповідає Володимир Бугайчук. - Ці вагони досить комфортні, надійні. Система управління ними досконаліша за чеські, і вони споживають на 10-15 % менше електроенергії. Кількість поломок на лінії порівняно з чеськими за час їх експлуатації зменшилась на порядок.

Наразі вагони доправили до ТТУ для адаптації до українських стандартів. Їх дообладнають поворотами, габаритами, дзеркалами. На маршрути ці вагони вийдуть вже після Нового року, у середині лютого.

Всього швейцарських вагонів нині у Вінниці - 116. У резерві ТТУ - 30. На сьогодні цієї кількості трамваїв для Вінниці достатньо.

Фото

У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха У Вінницю приїхали останні даровані трамваї з Цюріха

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра МРУГ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)