У Вінниці об'єдналися афганці, чорнобильці, десантники і офіцери

12.01.12 01:35 2610 3

Ветеранів турбують проблеми санаторно-курортного лікування і спеціалізованих аптек

У Вінниці об'єдналися афганці, чорнобильці, десантники і офіцери

Результатом зустрічі учасників громадських організацій афганців, чорнобильців, ветеранів-десантників і ветеранів-офіцерів стало об'єднання для спільного вирішення своїх проблем.

У Вінниці об'єдналися афганці, чорнобильці, десантники і офіцери

- Є проблеми, які можна вирішити лише на державному рівні. Наприклад, підняти пенсії, повернути пільги, - розповідає Іван Добров, голова обласної ради ветеранів-десантників. - Але є моменти, де нам може допомогти і місцеве керівництво.

Серед проблем, які особливо турбують ветеранів, - санаторно-курортне лікування і відкриття спеціалізованих аптек.

- Ми ще не відчули особливих результатів від мітингів у Києві, - пояснив Іван Добров. - Але сподіваємося, що ситуація зміниться на краще — підвищать пенсії, повернуть пільги, які були забрані. Зараз не той час, коли треба “махати шашкою” над головою. Усе варто вирішувати у законному руслі. Наш губернатор — офіцер, генерал-полковник. І хто, як не він, розуміє наші проблеми. Тому маємо надію на допомогу.

Ветерани ініціювали створення координаційної ради й підготували спільний проект договору між своїми організаціями, який планують надіслати губернатору і міському голові.

Фото

У Вінниці об'єдналися афганці, чорнобильці, десантники і офіцери У Вінниці об'єдналися афганці, чорнобильці, десантники і офіцери

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина Купецька
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Петро
  Петро
  28-01-12, 05:46 | IP:80.91.178...
  Багато наших Вінницьких медиків роблять не тільки в Польщі,но і в багатьох, навіть розвинутих краінах світу.І на сьогодення навіть молодь,після закінчення Вінницького МУ,правдами і неправдами ідуть працювати за кордон.
  Сьогодні відкриті кордони,нема залізноі завіси-як при СРСР і Вінницького медика можно зустріти в різних куточках світу.В зв*язку з тим,що зарплатня,та соціальні умови для лікарів в Украіні відсутні,то лишаються бездарні медичні чиновники і іх діти.Так як і рехформою медичноі галузі переймаються не практичні медики,а каста безтолкових і бездарних медичних чиновників,які називають себе організаторами охорони здоров*я. На рівні області-це вчитель Купріянова,та статистик Діденко,а на рівні міста-це вчитель Рева,та нескладений стоматолог з Німеччини Грабович,та радник міського голови Черешнюк.Всі ці люди,поняття не мають в лікувальному процесі і хвороі людини в очі не бачили,але несуть таку пропагандиську дурню з бюджетних ЗМІ,що можно розум утратити від сміху.
 • 2. Петько
  Петько
  13-01-12, 16:14 | IP:178.95.142...
  Схоже на те, що це черговий проект ПРдунів.
 • 1. Ольга
  Ольга
  12-01-12, 10:19 | IP:178.95.189...
  Детский лепет на лужайке, людям просто нечем занятся, вот и кучкуются для общения, но не более того...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)