Понад 250 перевізників готові працювати за новою схемою

20.01.12 11:41 6509 20

З 23 лютого - нова схема руху громадського транспорту

Понад 250 перевізників готові працювати за новою схемою

Станом на 19 січня у Вінницьке ТТУ надійшло 258 заяв від перевізників, які готові працювати за новою схемою (загалом це понад 300 мікроавтобусів). «Таким чином, на момент введення в дію нової системи перевезень 23 лютого у нас буде достатня кількість одиниць транспорту, щоб вивести їх на маршрути. Матимемо навіть резерв, - говорить директор ТТУ Володимир Бугайчук. - Як ми й прогнозували, приблизно дві третини перевізників підтвердили, що готові працювати не на тіньових, а на прозорих схемах».

З тими перевізниками, які висловили готовність працювати за новою системою, запропонованою міською радою на основі напрацювань фахівців Вінницького технічного університету, одразу розпочалась конструктивна робота по підготовці до її впровадження. «Забезпечити належні умови для пасажирів - це наше спільне завдання і сьогодні ми разом працюємо над його вирішенням», - зазначає директор департаменту енергетики, транспорту та зв'язку Олексій Пидоченко. Він представив у четвер, 19 січня, на засіданні міськвиконкому перші узгоджені пропозиції робочої групи, до складу якої входять представники перевізників, департаменту, вінницької політехніки та ТТУ. За результатами їх розгляду внесені деякі уточнення до нової схеми маршрутної мережі міста Вінниці.

«Транспортне питання у місті справді є актуальним, і ми з розумінням ставимося до змін. Будемо працювати далі, тим більше, що вчорашнє засідання виконкому підтвердило, що до нас дослухаються і у нас є діалог з владою та ТТУ», - каже перевізник Олександр Гота, який в числі інших перевізників був присутній на засіданні міськвиконкому.

На даний момент робоча група відпрацьовує систему розподілу машин по маршрутах, яка повинна базуватись на прозорих та справедливих правилах. В стадії обговорення також питання зменшення вартості проїзду на коротких маршрутах, організації системи контролю транспорту і стану водіїв перед виходом на маршрут, відслідковування належної якості роботи перевізників на лініях тощо. Робоча група також вивчає усі пропозиції та зауваження щодо нової схеми маршрутів, які вже надходять на телефон служби оперативного реагування «Цілодобова варта» 15-60, а також через мережу Інтернет.

«Ми створили перші передумови для переходу до інтегрованої системи роботи громадського транспорту у місті і тепер спільно відпрацьовуємо деталі її впровадження. Усі конструктивні пропозиції від мешканців міста, які надходять на нашу адресу, ми уже вивчаємо і намагатимемось ще до 23 лютого максимально скоригувати слабкі місця там, де вони реально можуть виникати. Така робота продовжуватиметься і протягом адаптаційного періоду, який триватиме до кінця травня», - додає Олексій Пидоченко.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 20. тт
  тт
  08-02-12, 14:34 | IP:37.19.225...
  Это всё напоминает типичный "развод", происходит передел бизнеса. До каких пор тупогол... будут придумывать от безделья чёто новенькое, которое их не касается, но сверхприбыль даёт. Политеховцам заплатили за "музыку"-они и сочинили расчёты, даже формулы придумали, а спросить у тех кто ездит в транспорте-как улучшить перевозки-это не выгодно.

  Получается, что до сих пор маршрутки ездили по неправильным маршрутам, но нашёлся кто-то ОЧЧЕНЬ умный и понял это. Ну что ж осталось всем "не таким умным", которые и ездят этими маршрутами, наслаждаться нововведениями, ведь это же за них подумали и решили!!!
 • 19. Лиза
  Лиза
  02-02-12, 22:08 | IP:77.121.101...
  Почему жителям города горсовет не оставляют выбора?
  Маршрутки, которыми люди ездили убирают и заставляют пересаживаться в электротранспорт?
  Может было бы правильно так наладить работу электротранспорта, чтобы винничане выбрали его добровольно, а не от безысходности?
  Или просто наше ТТУ выкупил кто-то из крутых и таким образом повышает доходность предприятия? Тогда , конечно, все наши тут протесты не помогут, И все эти прения только лицемерие властей
 • 18. Сергей
  Сергей
  27-01-12, 14:25 | IP:195.135.197...
  посмотрев список новых маршрутов могу с уверенностью сказать - что их составлял человек или группа людей , который не ездит в городском транспорте и не испытывает всех прелестей поездок в час пик. Хочу сказать, что большинство маршрутов абсолютно не продуманны. ТТУ хочет получить с простых людей в 2-3 раза больше прибыли за счет пересадок, чем оно получает сейчас.Особое внимание хочу обратить на бывшие маршруты 34,35,61 и т.д, которые обслуживали большой спальный район - Вишенку и Славянку., в котором проживает большое кол-во людей. Большинство новых маршрутов в этом районе сводятся к пересечению улиц Хм.шосе (до проспекта Юности)и до перекрестка возле Книжки ( на ул. Первомайскую). Как ехать дальше - неизвестно. Не один маршрут с этого района не доходит до Ж,Д вокзала и Ц. рынка. Не учтено, что на западный автовокзал пребывает с районов огромное кол-во людей,которые иначе как трамваем отсюда уехать не смогут.
  состояние наших тролейбусов - этот отдельный вопрос, причем не в пользу ТТУ. ( исключение -Львовские тролейбусы).

  Вывод один -
 • 17. евгений
  евгений
  26-01-12, 23:14 | IP:178.95.147...
  меня лично ето все не устраивает так как нам навязуют пользоватся електротранспортом которым ехать очень долго и не комфортно а еще до не го надо добратся пешком иле маршрутками которые будут ехать только до етого електротранспорта!!!
  людям должно быть право выбора на чем ехать а не навязовать
 • 16. Зоя for Для Зои
  Зоя for Для Зои
  26-01-12, 14:35 | IP:93.77.23...
  Я этот «Бред» пережила в советское время, когда не было маршруток. Со Старого города пешком ходили, чтобы сесть в трамвай и доехать на Вишенку. Появились маршрутки, почувствовали себя людьми, стало легче добираться куда бы то ни было со Старого города. Но… Не долго музыка играла.
  И почему теперь мы должны ПЛАТИТЬ за два транспорта? И что будет на остановках, где все будут пересаживаться? Это на сколько теперь раньше надо вставать, чтобв не опаздывать на работу? Маршрутка 35 на вокзал ехала минут 20, а троллейбус минут 45!!!
  Эта реформа выгодна властям, но не жителям Винницы

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)