Транспорт нових маршрутів впізнаємо за кольоровими лого

02.02.12 11:45 13523

Також з кінця лютого за кожним видом транспорту закріплено свій колір

Транспорт нових маршрутів впізнаємо за кольоровими лого

31 січня виконком міської ради затвердив логотип для розміщення на пасажирському транспорті, який буде поєднаний у єдиній інтегрованій системі транспортного забезпечення вінничан. Мова йде про ті трамваї, тролейбуси, автобуси і маршрутні таксі, які працюватимуть у Вінниці з 23 лютого.

В логотип, який буде розміщено на громадському транспорті, закладена ідея об'єднання усіх видів транспортних перевезень в одну систему. Окрім цього, ним за кожним видом транспорту закріплено свій колір. Цими ж кольорами будуть позначені маршрути трамваїв, тролейбусів, автобусів і маршрутних таксі на загальній схемі руху громадського транспорту міста. Ці схеми планується розповсюджувати по місту перед запровадженням нововведень.

Брендування громадського транспорту, в тому числі і маршрутних таксі, які будуть працювати по новій схемі, вказуватиме на те, що якість надання послуг з перевезення пасажирів, дотримання графіків руху та забезпечення безпеки перевезень буде контролювати ТТУ. Це ж підприємство, у разі порушень правил перевезень, матиме повноваження застосовувати жорсткі санкції проти тих водіїв, які їх допустили, про що вони попереджені. З іншого боку наявність брендування зобов'язує усіх учасників процесу перевезення пасажирів, які «носять» спільний логотип, дотримуватись встановлених правил перевезень і значно піднімає їх рівень відповідальності перед пасажиром.

Логотип допоможе вінничанам чітко відрізняти мікроавтобуси, які рухатимуться за новою схемою. Враховуючи, що у місті ще працюватимуть приватні перевізники, у яких не закінчилась дія договорів, чіткий розпізнавальний знак пасажирам стане у нагоді.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)