У Вінниці відкрито травматологічне відділення із сучасним операційним обладнанням

22.10.08 03:29 2630 2

Сучасне травматологічне відділення вінницької клінічної лікарні №2 відкрили 21 жовтня.

У Вінниці відкрито травматологічне відділення із сучасним операційним обладнанням

хірургічний корпус лікарні швидкої допомоги у Вінниці

Його будівництво розпочалось у 2006 році. Коштувало воно більше восьми мільйонів гривень, з яких п`ять - із Держбюджету.

У новому відділені 11 операційних палат. Раніше всього у лікарні їх було тільки шість.  За словами завідуючого оперційним відділенням 2-ї лікарні Володимира Притули, їх зручність в тому, що розташовані вони поруч, тож не доведеться пацієнтів перевозити по кількох палатах. Усе обладнання є на одному поверсі.

У одній операційній встановили сучасний анестезіологічний прилад, що коштує півмільйона гривень. Наркоз він подає через дихальну маску, що менш впливає на здоров`я, аніж звичний наркоз через вени. За словами Юрія Терехова, представника компанії "Ксенко", яка поставляла парат, таких в Україні всього близько 20-ти. А от комп`ютерний датчик, який показує необхідний вміст наркозу у людини, котру оперують - поки що єдиний працюючий в Україні.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Степан
  Степан
  09-11-08, 02:57 | IP:89.21.79...
  Владі треба і в подальшому займатись медичною отраслю,так як це стратегично направлення в існуванні любого міста.Було б також непогано,як би міський голова,окрім виплати медикам грошей на оздоровлення,ще вів додатково доплати за стаж роботи і кваліфікацію міських медиків,так як держава цим переймається,але в дуже мізерних розмірах.Таким чином медики існують на зарплатню двірників,що сьогодні аморально, для любоі влади.
 • 1. Иван
  Иван
  08-11-08, 07:23 | IP:89.21.79...
  Это замечательно,что власти уделяют внимание медицинской отрасли,но мало того что уничтожили 1-ую гобольницу(лишив городское населения стационарному лечению по месту жительства) на ул.Первомайской,но единственная поликлиника,которую оставили в живых(с замечательным медицинским персоналом) , находится в крайне неудовлетворительном состоянии.Видимо городские власти не расчитывают на выборах, на голоса населения центральной части города.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)