Володимир Продивус відкрив вінничанкам формулу успіху

20.03.12 02:30 9770

На запрошення відомого мецената, вінничанина Володимира Продивуса до нашого міста приїхала знана рестораторка Маргарита Січкар, яка протягом трьох годин ділилася секретами свого успіху з майже півтисячною жіночою аудиторією під час майстер-класу «Як стати успішною жінкою».

Володимир Продивус відкрив вінничанкам формулу успіху

Маргарита Січкар у Вінниці

- Сьогоднішній майстер клас - це подарунок усім вінничанкам, які знають чого бажають від життя. Кожна жінка унікальна, особлива і розумна. Ці якості важливі і в сім'ї, і на роботі. Але дуже складно реалізувати себе повністю у всьому: бути успішною в кар'єрі, тримати на собі домашній побут, мати час на захоплення і зайняття спортом. - каже Володимир Продивус. - Я би хотів, щоб у Вінниці було більше жінок, які уміють правильно організувати свій час і домагатися поставлених перед собою цілей. Сподіваюся, що сьогоднішні поради від Маргарити Сичкар, яка заряджає оточення своєю позитивною енергією і прагненням бути кращою у всьому, буде корисний усім жінкам Вінниці.

Маргарита Січкар та Володимир Продивус

Формула успіху у кожної своя, але складові успіху однакові: стиль, здоров'я, чоловік, діти, улюблена робота, професіоналізм, добродійність і розвиток власних талантів. За допомогою корисних порад і рекомендацій Маргарити Січкар - гармонійне поєднання цих складових можливе. Про те, як залишитися дбайливою матір'ю і уважною дружиною не на шкоду своїй роботі, дізналися усі відвідувачки майстер-класу, що відбувся 17 березня в «Плеяді».

- Так все ж, яка вона, успішна жінка?

- Успішна жінка - красива, здорова, така, що має коханого чоловіка. Це обов'язкова "складова". Підкреслюю, саме коханого. Тому від нелюбимого зазвичай діти народжуються з великими проблемами. Часто спостерігаю, як дівчата вибирають пару, керуючись меркантильними інтересами. Ця, як я її називаю, інвестиція в яйцеклітину, як правило, ні до чого хорошого не приводить. Крім того, жінка повинна працювати, обмінюватися енергією з суспільством, працювати над вдосконаленням своїх професійних навичок.

- Що б порадили тим жінкам, у яких важкий період в стосунках?

- Почати мінятися, зовні частко. Чоловікам важливо, щоб їхня жінка була бажаною. Коли ж він бачить, що кохана на очах стає цікавішою і привабливішою, можливо, і сам почне змінюватися ...

- Ви зараз займаєтесь благодійним проектом – будівництвом Центрів іпотерапіі (лікування за допомогою коней). Звідки з’явилася така ідея?

- З кіньми мене пов'язує давня історія - я дуже люблю коней, просто візуально, ця тварина мене завжди притягувала... Якщо ти сядеш на коня - тобі підкорюється світ. Я почала вивчати ази верхової їзди - конкур. З’явилася тяга до коней, потім я дізналася, що таке іпотерапія, стала це питання поглиблено вивчати.

Іпотерапія є дуже ефективною при лікуванні хворих дітей. Мене ця тема захопила, я почала аналізувати, дивитися, чи є вже щось схоже . Так і народилася ідея центру. У мене навіть в щоденнику намальований перший ескіз! Я хочу створити модель центру, який можна було б будувати в різних місцях України, особливо у великих містах, де відсоток дітей з ДЦП достатньої високий. Я зараз як першопроходець, і головне - це протоптати стежку.

- У вас так багато часу йде на реалізацію ваших планів, на бізнес, написання книг. Для сім'ї знаходите хвилинку?

- Я керуюся поняттям тайм-менеджменту. Намагаюся не витрачати час даремно, уникати даремних зустрічей. Вихідні я завжди присвячую сім'ї, робота у вихідні для мене - табу.

- Ви щаслива людина?

- Дуже! Я щаслива людина! Щоранку прокидаюся, їду в машині і кайфую, дивлюся у різні сторони, і думаю, яке ж це щастя.

Що ж стосується Володимира Продивуса, то він пообіцяв, що Маргарита Січкар — це “перша ластівка” з когорти цікавих та успішних людей, яких він планує познайомити вінничан.

- Можна прочитати десятки розумних книжок шанованих науковців, які розробляють методики особистісного розвитку, - каже Володимир Продивус, - але я вважаю, що живий приклад людей, які створили себе самі, стимулює більше, ніж будь-яка теорія. Це давно зрозумів світ, час скористатися досвідом успішних людей і вінничанам.

Фото

Володимир Продивус відкрив вінничанкам формулу успіху Володимир Продивус відкрив вінничанкам формулу успіху Володимир Продивус відкрив вінничанкам формулу успіху

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)