Україну у Страсбурзі представляли Віталій Кличко та Володимир Гройсман

26.10.08 00:59 3448 8

Минулого тижня Вінницький міський голова Володимир Гройсман перебував у службовому відрядженні в Страсбурзі.

Україну у Страсбурзі представляли Віталій Кличко та Володимир Гройсман

Разом із Віталієм Кличко вони представляли Україну в Конгресі місцевих і регіональних влад Ради Європи (Володимир Гройсман представляє інтереси України в Палаті місцевих влад Конгресу). «Це була моя перша робоча поїздка до Страсбургу. Вважаю, що вона є дуже корисною з точки зору європейського досвіду у вирішенні проблем територій. - розповідає про свої враження від поїздки очільник Вінниці. - Хоча категорії проблем, які вони сьогодні вирішують, зовсім інші. Якщо, приміром, у них мова йде про воду, то йдеться не про терміновий ремонт водогонів, а про те, що потрібно забезпечувати більш глибоку очистку води. Захід будує свої плани не на рік, а на десятиріччя. Щодо світової кризи, то можу сказати, що я її не помітив, перебуваючи у Страсбурзі. Європа живе абсолютно спокійно».

Що стосується фінансово-економічної ситуації в Україні, то Володимир Гройсман каже, що влада на місцях не має важелів впливу для подолання кризи: «У нас надзвичайно мало інструментів впливу на будь-які заходи, пов'язані із припиненням кризи, - коментує мер. - Сьогодні потрібні злагоджені і професійні рішення усіх гілок влади, і в першу чергу, це повинна бути системна робота центральних органів влади. А що стосується реалізації, то я гарантую, що реалізовувати рішення, які будуть прийняті, Вінниця буде надзвичайно чітко і оперативно».
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Ushlaya
  Ushlaya
  31-10-08, 13:39 | IP:193.243.158...
  "Щодо світової кризи, то можу сказати, що я її не помітив, перебуваючи у Страсбурзі." Ви і тут її, схоже, не помічаєте. Втім, як і проблем пересічних вінничан.
 • 7. Александра
  Александра
  30-10-08, 19:01 | IP:80.91.170...
  Сергей, сколько Вам лет, простите? Вы не в курсе, что деньги за услуги предприятий теплоэнергетики, которые поступают от населения, ложатся сначала на счета этих предприятий, откуда сразу же уходят на счета "Нефтегаза".А когда население не платит - предприятия берут кредиты и влезают в долговую яму.
 • 6. Сергей
  Сергей
  30-10-08, 18:00 | IP:91.198.249...
  Гройсман уже отметился тем, что у нас самая высокая плата в Украине за отопление, в том же Донецке, Харькове она ниже в три раза. А потом можно фонтачики за наши деньги лепить. Интересно, что лучший мер - это тот, кто больше людей обдерет ?
 • 5. Нахаба
  Нахаба
  27-10-08, 18:37 | IP:80.91.170...
  Ясна річ, треба було послати Раду Європи під три чорти з їхнім Конгресом місцевих Рад - вони що там, не розуміють, що тут губернатор йде у відставку,це ж ЧП вселенського масштабу по мірках європейців. І взагалі, начорта нашому меру Страсбург, треба рівнятись на Київ, а краще - на Жмеринку, Козятин, Калинівку: звідти до Вінниці фігню добиратись, миттю можна поїздку завершити.
 • 4. Цікавий
  Цікавий
  27-10-08, 10:31 | IP:81.30.174...
  Гройсман - у Страсбурзі. А у його старшого "брата" Домбровського складні часи і його посувають із посади. А може потрібно було підтримати колегу не по телефону і на сайті мерії, а, приміром, скоротити час перебування за кордоном і повернутись раніше в Україну, зробити свою заяву, як це зробили інші люди.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)