Кращі з кращих Вінниці отримали нагороди від міської ради

23.05.12 19:53 3961

23 травня напередодні, закінчення навчального року, учні вінницьких шкіл та вищих учбових закладів, які стали переможцями інтелектуальних ігор, конкурсів та змагань, олімпіад різних рівнів, кращі спортсмени та вихованці шкіл естетичного виховання, а також колективи закладів отримали подарунки та грошові премії від міської ради.

Кращі з кращих Вінниці отримали нагороди від міської ради

За сталою традицією, завершуючи навчальний рік кожного року учнівська та педагогічна еліта міста збирається на загальноміське свято «Талант року». Упродовж 2011-2012 навчального року учні вінницьких шкіл вибороли 1860 призових місця у Всеукраїнських та альтернативних олімпіадах різних рівнів (минулого року їх було понад 1600). Зокрема, 1391 вінницький школяр став призером міських олімпіад, 445 - обласних та 24 всеукраїнських.

Крім кращих мовознавців, математиків та інших знавців шкільних предметів, на святі вітали і переможців та призерів спортивних змагань, лауреатів та дипломантів різноманітних музичних та хореографічних фестивалів, вихованців інших закладів позашкільної освіти та естетичного виховання. Також цього дня привітали і понад 330 стипендіатів міської ради, які отримують стипендію у розмірі від 70 до 800 гривень - в залежності від своїх здобутків на освітянській ниві.

Привітав освітянську еліту і міський голова Володимир Гройсман. «Мені приємно відзначити, що з кожним роком кількість призерів олімпіад помітно зростає, - говорить Володимир Гройсман. - Дуже приємно, що такі розумні та наполегливі люди, які ставлять перед собою цілі і досягають їх, знаходяться саме у нашому місті. Окремо хочу зазначити про викладачів, які не лише пишаються вами та радіють вашими успіхами, вони упродовж всього навчання допомагають вам розвивати ваші таланти і навчати вас. Навіть по завершенню школи ви будете пам'ятати їх не лише за те, що вони вкладали у вас частинку своїх знань, а й частинку свого серця. Я бажаю вам залишатися і надалі такими ж цілеспрямованими та успішними, досягти усіх тих цілей, які ви ставите перед собою на майбутнє, і щоб з кожним роком наше місто готувало все більше і більше переможців».

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)