У Вінниці на хабарі затримано начальника служби наглядово-профілактичного обслуговування

25.05.12 16:03 3316

Співробітники СБУ затримали працівника керівної ланки управління Державної техногенної безпеки у Вінницькій області, який налагодив мережу корупційних схем з метою одержання хабарів від суб’єктів підприємницької діяльності.

У Вінниці на хабарі затримано начальника служби наглядово-профілактичного обслуговування

Встановлено, що за невжиття заходів реагування за порушення норм пожежної безпеки місцевими підприємцями, корумпований посадовець систематично вимагав від них хабарі, а для конспірації щоразу урізноманітнював форми отримання грошових винагород.

Зокрема, він вимагав оплачувати особисті рахунки на придбання оргтехніки, погашати кредити за власне авто, перераховувати кошти на придбання пального тощо.

Останнього разу він вимагав хабар від директора місцевого транспортного підприємства, яке займається пасажирськими перевезеннями. Отримавши талони на пальне (в еквіваленті 4 тисячі гривень), хабарник на великій швидкості намагався утекти з місця події. Щоб затримати його правоохоронцям довелось блокувати шлях за всіма канонами оперативного затримання.

18 травня ц.р. органами прокуратури стосовно затриманого порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.368 (отримання хабара, пов'язаного з вимаганням) Кримінального кодексу України.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Прес-центр СБ України
Теги: СБУ
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)