На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко

25.05.12 17:08 6595

На вулиці Порика з'явилося дитяче ігрове містечко

На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко

У дворі на Порика, 19 тепер є ігровий дитячий майданчик, тож маленькі мешканці уже мають де з користю провести свій вільний час. Вони у захваті від яскравих гойдалок і гірок.

На вулиці Порика з'явилося дитяче ігрове містечко

За словами депутата міської ради Олександра Парвадова, дитячий майданчик створювався за програмою співфінансування: частину коштів надала міська рада, частину коштів - мешканці, але вирішальна роль у появі цього дитячого майданчика належить депутату обласної ради Сергію Кудлаєнку.

Нещодавно за бюджетні кошти було поставлене містечко з тренажерами на території 33-ї школи. А тут вирішили створити ігровий майданчик на умовах співфінансування. Дуже приємно, що жителі виявилися ініціативними, - говорить він. - Виготовленням гойдалок і гірок займалося вінницьке підприємство “Синтез-союз”, враховуючи побажання мешканців.

Місцеві жителі кажуть, що раніше у цьому районі нічого подібного не було:
- Дітвора гралася просто на галявині, не мала куди діти свою енергію, - говорить Галина Спірідонова, старші по будинку. - Тепер наші діти мають свій острівець щастя. Спочатку планувалося поставити гойдалки для 150 дітей, тепер їх стало набагато більше. Тому батьки сусідніх будинків виявили бажання взяти активну участь у добудові гойдалок. Плануємо поставити їх у два-три рази більше.

24 травня на урочистому відкритті містечка виступила студія старовинного танцю “Па Ареньє” і солісти обласної філармонії. А малеча тим часом не покидала гойдалок, завзято катаючись на них гуртом.

Фото

На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко На Вишенці з'явилось нове дитяче ігрове містечко

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Ірина Купецька
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)