Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс"

01.06.12 18:08 11848

Протягом чотирьох днів Вінницю відзняла одна машина із 4-ма спецкамерами
для Яндекс.Панорами.

Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс"

Упродовж трьох днів троє операторів у машині зі спецкамерами накатували кілометри вінницьких доріг. Їх завдання - відзняти усі вулиці Вінниці, для того, щоб у пошуковій системі "Яндекс" будь-який юзер міг віртуально пройтись панорамним містом. Зараз це можна зробити лише по найбільшим містам:

Вінниця вперше попала у число міст, які знімали для панорамних карт "Яндексу".

Вінницю сфотографували для панорамних карт Яндексу

Зовні - звичайне авто, на якому кріпиться спецустановка із 4-ох дзеркальних камер: фотоапарати із об'єктивами огляду 160 градусів по горизонталі і 120 - по вертикалі. Вони фільмують усе на усі 360 градусів навкруг. Зйомка проходить безперервно і тому у прямому сенсі слова зловити машину важко поки камери знімають. Відзнята інформація передається до Москви у центральний офіс компанії.

- Ми проїжджаємо усіма вулицями, бажано заасфальтованими (Сміється-авт.), - ділиться інформацією оператор Олександр. - Але якщо є гарні цікаві місця, які не позначені на карті, то зупиняємось. Як от пішохідна вулиця Михайла Грушевського. Вона досить гарна. Тоді один з нас ходить пішки зі штативом і знімає іншою камерою. Від намальованого водоспаду біля башти ми взагалі у захваті.

Пішоходам зазвичай байдуже, а от машину помічають.

- Ой, від людей ми чули усякі варіанти здогадок, що це за машина, - говорить один з операторів Дмитро. - Питали чи ми не позначаємо "Яндекс-пробки", і запитували чи це не таксі, і варіант про те, що ми міряємо силу вітру і нерівність доріг. Але топ-варіант - це те, що у нас прихована камера. Найчастіше реагують маленькі діти. Якось ми втомлені їхали і поруч проходили діти. Коли вони побачили напис на машині "Яндекс" усі гуртом почали кричати "Яндекс рулить". Було приємно. Зазвичай, коли заїжджаємо у двори і зупиняємось на перехрестях, то люди завжди опускають вікна машин і запитують: "що це?". Але трапляються і гави, які просто на пішохідному переході завмирають з відкритим ротом, забувши, куди йшли.

Вінницькі водії, зізнаються оператори Олександр, Дмитро і Антон, досить лояльно себе поводять на дорогах, навіть пропускають і не сигналять, коли машина виїжджає повільно на середню смугу чи різко скидає швидкість (Ступінь освітлення вулиці впливає на зйомку, а відповідно і на якість зображення, тому при цьому потрібно їхати повільніше - Авт. ) до 20-10 км/год.

А ще хлопців вразив світло-музичного фонтану "ROSHEN", заасфальтовані вінницькі дороги (У порівнянні з сумськими вони ідеальні. - Авт.), архітектура, велика кількість гарних дівчат, привітні люди і WI-FI у трамваях. - WI-FI у трамваях - це просто бомба, - зізнаються усі троє. - Такого ми ніде ще не бачили. Повірте, нам є з чим порівнювати. Адже цього сезону ми побували у Києві, Маріуполі, Донецьку, Керчі, Львові, Сумах, Кривому Розі.

Довідка:

Яндекс - найбільша російська пошукова система та інтернет-портал. За даними Liveinternet за березень 2012 року, частка Яндекса на пошуковому ринку - 59,4%. Яндекс присутній також в Україні, Казахстані, Білорусі та Туреччині. Головне завдання Яндекса - відповідати на запитання користувачів. Усіх, завжди і скрізь. Докладніше: http://company.yandex.ru/about/today/

Інформацію про компанію NEQ4 можна переглянути тут: http://neq4.ru/

Фото

Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс" Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс" Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс" Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс" Уперше Вінницю відзняли для панорамних карт пошукової системи "Яндекс"

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Олександра Мруг
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)