Завершились роботи по реконструкції тепломереж на перехресті вул.Порика та просп.Космонавтів

06.06.12 15:51 2724 2

Перша черга робіт полягала в заміні мереж від площі, де розміщений літак, до вул. Порика.

Завершились роботи по реконструкції тепломереж на перехресті вул.Порика та просп.Космонавтів

На перехресті вул.Порика та просп.Космонавтів завершились роботи по реконструкції тепломереж. В результаті цього майже у 60-тибудинках буде покращено якість теплопостачання. Як і в ДНЗ №46, СЗОШ №33; учбових корпусах ВНТУ, технічному коледжі, ЦПТО технічного дизайну та ДНЗ №52.

Реконструкція тепломереж у цьому мікрорайоні проводиться щороку. Вже замінено мережі по вулиці Порика (від вул. 600-річчя до просп. Юності) враховуючи те, що цього року заплановані роботи по реконструкції проспекту Космонавтів, було прийнято рішення замінити труби на досить великому і «складному» перехресті вулиці Порика і проспекту Космонавтів.

Перша черга робіт полягала в заміні мереж від площі, де розміщений літак, до вул. Порика. Друга черга - роботи безпосередньо на перехресті. Реконструкція теплових мереж проводилась із застосуванням попередньоізольованих трубопроводів.

Окрім підвищення якості надання послуг теплопостачання, проведені заходи дозволять зменшити споживання паливо-енергетичних ресурсів, природного газу та електроенергії. Окрім цього, на 879,9 тон зменшиться об'єми викиду СО2 у повітря.

Орієнтовна вартість будівельно-монтажних робіт по заміні теплових мереж становить 1,4 млн.грн. Загальна протяжність мереж у двотрубному вимірі становить 420 погонних метрів. Роботи на перехресті тривали трохи більше двох тижнів.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Ыыы
  Ыыы
  07-06-12, 11:27 | IP:188.0.76...
  А им че, на бумаге там наверное уже стоит метовой толщины асфальтное покрытие, а то что вы видите канаву, так это мираж, галюцинация..
 • 1. саня
  саня
  06-06-12, 17:08 | IP:176.32.12...
  Ага закончили они а бассен который по середине проспекта засыпали? а заасвальтировали то что разрыли?пишите когда все будет как надо а так еще с месяц по тем котлованам ездить.))))))

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)