У Вінниці обрали Молоду людину року

22.06.12 13:10 14524

Шістдесят молодих подолян, які стали фіналістами обласного конкурсу «Молода людина року», напередодні Дня Молоді отримали нагороди

У Вінниці обрали Молоду людину року

Юрій Мєдвєдєв, Володимир Гройсман, Микола ДжигаПіснею «Ми – чемпіони!», яку заспівав переможець конкурсу «Молода людина року – 2008», фіналіст конкурсу «Україна має таланти» Олександр Онофрійчук розпочалась церемонія нагородження переможців конкурсу «Молода людина року – 2012».

Напутніми словами зустріли молодь, яка зробила суттєвий внесок у розвиток Вінниччини у 2011 році, керівники області та міста – голова облдержадміністрації Микола Джига, заступник голови обласної Ради Юрій Мєдвєдев, Вінницький міський голова Володимир Гройсман.

Нагородження відбувалося у 20 номінаціях:

  • “Відкриття року в області культури і мистецтва”,
  • “Відкриття року в області спорту”,
  • “Волонтер року” ,
  • “Краща молодіжна ініціатива року”,
  • “Лідер студентського самоврядування року” ,
  • “Лідер шкільного самоврядування року”,
  • “Молодий вчитель року”,
  • “Молодий державний службовець року”,
  • “Молодий еколог року”,
  • “Молодий економіст року”,
  • “Молодий журналіст року”,
  • “Молодий медичний працівник року”,
  • “Молодий науковець року”,
  • “Молодий підприємець року”,
  • “Молодий працівник року в галузі культури”,
  • “Молодий працівник року агропромислової сфери”,
  • “Молодий працівник року правоохоронних органів”,
  • “Молодий працівник року у виробничій сфері”,
  • “Молодий представник робітничих професій року”,
  • “Молодий рятувальник року”.

У 2012 році за перемогу змагалось 143 учасники з різних районів та міст області. 60 – дійшли до фіналу. Серед фіналістів представники 19 районів області, міст Вінниця, Могилів-Подільський, Хмільник. Переможці та лауреати визначалися Експертною радою Конкурсу на чолі із заступником голови облдержадміністрації Любов Спірідоновою. Рішення Експертної ради Конкурсу про присвоєння звання “Молода людина року” приймалось відкритим голосуванням більшістю голосів присутніх на засіданні членів Експертної ради Конкурсу. У разі рівного розподілу голосів вирішальним був голос голови Експертної ради Конкурсу.

Привітали молодь, оголосили імена переможців конкурсу та вручили їм дипломи, пам’ятні статуетки та подарунки відомі та шановані на Вінниччині люди, які мають вагомі здобутки у відповідних галузях та своєю діяльністю слугують прикладом для молодого покоління.

Слова Гімну української молоді, які лунали у залі на закінченні заходу, надихнули усіх учасників та гостей конкурсу «Молода людина року» на майбутні здобутки. Дійсно, «Молодь України – сила Батьківщини, віра у майбутнє, злагоду і мир»…

До наступного конкурсу, за підсумками 2012 року, у молоді Вінниччини є багато можливостей спрямувати свою енергію та знання на розвиток області та примножити її здобутки. Тож Обласний конкурс «Молода людина року-2013» чекає на майбутніх учасників.

Список переможців обласного конкурсу «Молода людина року»

№1. Відкриття року в області культури і мистецтва

Гайструк Анатолій Віталійович (м. Вінниця)
Діденко Михайло Володимирович (м. Вінниця)
Романюк Наталія Вікторівна (Немирівський район)

 

№2. Відкриття року в області спорту

Яковенко Ольга Олександрівна (м. Вінниця)
Водянюк Сергій Федорович (Томашпільський район)
Стицун Іванна Володимирівна (Мурованокуриловецький район)
Чорна Надія Юріївна (Вінницький район)

 

№3. Волонтер року

Бессараба Олена Юріївна (м. Вінниця)
Пилипенко Ярослава Русланівна (Гайсинський район)
Ярошевич В’ячеслав Васильович (Тульчинський район)

 

№4. Краща молодіжна ініціатива року

Борзова Ірина Наумівна (м. Вінниця)
Студілко Максим Анатолійович (м. Вінниця)
Гнатюк Віктор Сергійович (м. Вінниця)

 

№5. Лідер студентського самоврядування року

Власюк Євген Васильович (м. Вінниця)
Гудзь Наталя Сергіївна (Бершадський район)
Лиса Вікторія Олексіївна (м. Могилів-Подільський)

 

№6. Лідер шкільного самоврядування року

Остапчук Ганна Олександрівна (Вінницький район)
Бондарчук Вікторія Сергіївна (Калинівський район)
Кузьмінська Іванна Олексіївна (Томашпільський район)

 

№7. Молодий вчитель року

Бабій-Парахонич Олена Олександрівна (Бершадський район)
Білозор Наталія Михайлівна (Іллінецький район)
Крохмалюк Роман Володимирович (Мурованокуриловецький район)
Якименко Людмила Петрівна (Вінницький район)

 

№8. Молодий державний службовець

Дернова Ольга Миколаївна (м. Вінниця)
Швець Ганна Петрівна (м. Вінниця)
Щур Ростислав Віталійович (Погребищенський район)

 

№9. Молодий еколог року

Іванова Валентина Василівна (Вінницький район)

 

№10. Молодий економіст року

Кілимник Ірина Анатоліївна (м. Вінниця)
Двернік Інна Василівна (м. Могилів-Подільський)

 

№11. Молодий журналіст року

Рибницька Олена Вікторівна (м. Вінниця)
П’яніщук Ангеліна Сергіївна (Чечельницький район)
Юзвак Тетяна Володимирівна (Томашпільський район)

 

№12. Молодий медичний працівник року

Бондарчук Олександр Дмитрович (м. Вінниця)
Багрій Андрій Васильович (м. Вінниця)
Верещака Вадим Володимирович (Липовецький район)
Горбатюк Костянтин Іванович (м. Вінниця)
Спрут Олена Анатоліївна (м. Вінниця)

 

№13. Молодий науковець року

Семенов Андрій Олександрович (м. Вінниця)
Куперштейн Леонід Михайлович (м. Вінниця)

 

№14. Молодий підприємець року

Олійник Євген Олександрович (Вінницький район)
Васківнюк Юрій Миколайович (Калинівський район)

 

№15. Молодий працівник року в галузі культури

Васюк-Аль-Хадіді Юлія Андріївна (м. Вінниця)
Ошовський Юрій Віталійович (Кридопільський район)
Смішко Леся Вікторівна (м. Вінниця)

 

№16. Молодий працівник року агропромислової сфери

Цвігун Роксолана Павлівна (Вінницький район)
Бульбак Руслан Володимирович (Барський район)
Кобченко Олександр Володимирович (Хмільницький район)
Саміленко Сергій Михайлович (Теплицький район)

 

№17. Молодий працівник року правоохоронних органів

Савчук Олег Вікторович (Вінницький район)
Грабчак Валерій Олександрович (Томашпільський район)
Пилипчук Василь Іванович (Липовецький район)

 

№18. Молодий працівник року у виробничій сфері

Шуміхіна Ольга Анатоліївна (м. Могилів-Подільський)
Іскра Максим Михайлович (Тиврівський район)
Пляцко Олександр Валентинович (м. Могилів-Подільський)

 

№19. Молодий представник робітничих професій року

Приймук Тетяна Іванівна (м. Хмільник)
Коновальчик Сергій Григорович (Хмільницький район)
Стиренко Сергій Іванович (м. Могилів-Подільський)

 

№20. Молодий рятувальник року

Крикун Сергій Миколайович (м. Вінниця)
Бондарчук Віталій Іванович (Тиврівський район)
Грома Богдан Володимирович (м. Вінниця)

Читайте також, хто став молодою людиною року 2011.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Христина Коваленко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)