На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн

25.06.12 06:07 4590

В'язаними прапорами вінничани вирішили привітати з Днем Молоді однолітків-іноземців

На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн

Таку ідею ініціювали в молодіжній організації "Універ" кілька днів тому.

"За два дні встигла зв'язати два прапори. Перший - Великобританії. Його довжина два метри, шириною 80 сантиметрів. Знадобилося шість мотків акрилових ниток. В'язала гачком. Другий - Молдови", - розповіла Gazeta.ua Віра Балєєва, директор підліткового клубу.

На День Молоді вінничани вирішили прикрасити дерева шістьма прапорами: Америки, Великобританії, Туреччини, Росії, Молдови та Польщі. Сьомий - український.

Над проектом працювали близько десятка студентів. Гроші на нитки шукали самостійно.

До наступного року вінницькі активісти запланували сплести прапори всіх країн світу. Тепер переживають, щоб перехожі не вкрали з дерев їхні вироби.

Нагадаємо, що не так давно ця ж молодь організувала "битву борошном".

Фото

На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн На деревах у Вінниці виросли ... прапори різних країн

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Gazeta.ua
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)