У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?!

25.07.12 10:34 5296 8

Обласне керівництво підшукує місце для вертолітного майданчика

У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?!

У Вінниці з’явиться вертолітний майданчик. Про це розповів голова вінницької облдержадміністрации Микола Джига. Обласне керівництво вирішило розпочати пілотний проект під назвою "санавіація" (санітарна авіація). Для його реалізації, область вирішила орендувати літак та вертоліт.

Вертоліт для санавіації

"Санавіація" - це екстрена допомога важкохворим, які постраждали від аварій та природних катастроф. Зараз обласне керівництво підшукує місце для вертолітного майданчика.

- Біля лікарні ім. Пирогова розташувати вертолітний майданчик неможливо, для нього просто немає місця, - каже Микола Джига. – Думаю, майданчик може бути у центральному парку ім. Горького, там де раніше розміщувався "Лунапарк". Туди дуже швидко дістатися. Іншого місця я поки що не бачу. Зараз ми вивчаємо це питання, а потім визначимось.

Літак і вертоліт вирішено орендувати на вінницькому авіаремонтному заводі, де для цілей санавіації вже переобладнаний вертоліт МІ-2. Він може розвивати швидкість до 220 км за годину. Крім лікарів, може перевозити до трьох хворих: двох лежачих і одного сидячого пасажира. У вертольоті за потребою можна проводити реанімаційні заходи.

Вертоліт для санавіації

Використання санітарної авіації недешеве. Один політ літака коштує 4тис. грн., а вертольота — 6тис. грн. Втім, за словами губернатора, людське життя важливіше за гроші. На оренду літака в обласному бюджеті на цей рік вже передбачено 600тис. грн., на оренду вертольоту - 500тис. грн.

Як ми повідомляли раніше, вінницький авіаційний завод запустить рятувальний вертоліт

Фото

У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?! У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?! У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?! У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?! У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?! У центральному парку ім. Горького збудують вертолітний майданчик?!

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Таїса Олійник
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 8. Красный
  Красный
  08-08-12, 06:29 | IP:93.77.38...
  Это бред сивой кабылы для очередого отмывания бюджетных средств.Укрепите материальную базу сельских лечебных учреждений,скомплектуйте специалистов на местах-это намного дешевле,чем использования санавиации в Украине,да еще и с космическими ценами на топливо.
 • 7. 555
  555
  26-07-12, 10:21 | IP:82.207.102...
  по-любому для Янека.

  Если нет - то значит просто Джига на солнышке перегрелся.
  А для неизвестного (25-07-12, 17:56 | IP:91.124.214...):
  ну и баран (или баранка) - ведь ясно , что за 6 штук вертолет к простым людям не вышлют. Ведь в села и скорые не очень охотно ездят, а ведь это дешевле чем вертолет. На улице действительно 21-столетие. Поэтому забудьте о вертолетах для обычных людей.
 • 6. LIMITED
  LIMITED
  25-07-12, 21:39 | IP:93.183.241...
  О плацдарм для Янека :))))
 • 5. Для ченжа
  Для ченжа
  25-07-12, 17:56 | IP:91.124.214...
  Та Ви що з Місяця звалилися? Ви вважаєте, що краще ставити лунопарки і генделики з пивнушками?! Боюсь, що Ви - людина, яку ІЗОЛЮВАТИ треба. Тут мова ПРО ЛЮДСЬКІ ЖИТТЯ!!!!!!! "АЛЛЬО", "Анька-пулємьотчіца", яка друкує одним пальцем... На дворі 21-е століття!!! І соромно, скільки людей вмирає ЩЕ ДО ПРИЇЗДУ ШВИДКОЇ...

  А Вас, "розумашечка" Олександр, не цікавлять теж люди, які ВМИРАЮТЬ?

  Хай "відмивають"(ХОЧА СУМНІВАЮСЬ)!!! Та Бог з ними!!!! І на здоров*я!!!! Бо ДОБРУ СПРАВУ ЗРОБЛЯТЬ!!!!!!
 • 4. ЗОЯ
  ЗОЯ
  25-07-12, 16:26 | IP:178.94.98...
  В 80-е годы, когда еще была прежняя санавиация, вертолеты садились на стадион мединститута. Почему сейчас нельзя?

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)