Вінницька область підписала угоду про співробітництво з Міністерством оборони України

04.12.08 04:43 2651 4

3 грудня, в рамках робочої поїздки на Вінниччину, Міністр оборони України Юрій Єхануров провів робочі зустрічі з головою Вінницької обласної державної адміністрації Олександром Домбровським та Вінницької обласної ради Григорієм Заболотним.

Вінницька область підписала угоду про співробітництво з Міністерством оборони України

За підсумками зустрічі сторони підписали Угоду про співробітництво між Міністерством оборони України, Вінницькою обласною державною адміністрацією та Вінницькою обласною радою щодо виконання Державної програми розвитку Збройних Сил України на 2006-2011 роки.

У центрі уваги - житло для військовослужбовців і безпека населених пунктів поблизу військових арсеналів.

Так, разом з угодою міністр та керівники області підписали у Вінниці Перспективний план комплексної забудови житла для сімей військовослужбовців. Зокрема, документ містить рішення наради з питань комплексної забудови житла для оборонного відомства, обґрунтування впровадження механізму забезпечення житлом військовослужбовців ЗС України, схему взаємодії Міністерства оборони України з органами місцевого самоврядування щодо заходів будівництва житла для військових.

У центральному відомстві передбачають забезпечити житлом майже п’ять з половиною тисяч чоловік по Вінницькому гарнізону до 2012 року. У планах – будівництво декількох військових містечок, зокрема – по вулиці Червоноармійській, Чехова (так званий «Східний мікрорайон»), на території колишніх виробничо-складської бази та гарнізону тощо. До здачі готуватимуться квартири загальною площею 325 тис. кв. м., повідомила заступник міністра оборони Надія Дієва, презентуючи проект. За останні роки, додала вона, Міністерство збудувало для військових 840 квартир.

Інший важливий пункт документу стосується забезпечення безпечних умов проживання населення, що мешкає поблизу армійських арсеналів та складів боєприпасів, на яких зберігається загрозливі займисті речовини. Разом з тим, вирішення питання Калинівського арсеналу залишається поки що відкритим: Юрій Єхануров повідомив, що варіанти проблеми опрацьовує міністерська комісія, проте сьогодні «серйозної відповіді на запитання дати не може».
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 4. шпіль
  шпіль
  15-12-08, 01:00 | IP:94.178.36...
  в усіх випадках вибухів на арсеналах ЗС України їх підрив та знищення було ініційовано цивільними фірмами яки працювали на цих сховищах для продажу боєприпасів за кордон або їх утилізації, а потім тягар карної відповідальності клався на військове керівництво баз та арсеналів!!! мін.оборони самойстійно нічого не прибере, бо уряд на це кошти не дає... та й бюрократична мафія не дозволить позбутися значного куска тіньового обороту коштів та зброї, джерелами яких є військові бази та арсенали зброї... Калинівка рано чи піздно рване з таким ставленням до проблеми безпеки
 • 3. Андрій
  Андрій
  08-12-08, 20:23 | IP:93.180.231...
  І хай краще приведуть списки осіб, які отримали житло в Вінниці. Хай люди подивляться, скільки генералів і полковників забезпечили своіх родичів квартирами.
 • 2. Сергій
  Сергій
  04-12-08, 18:10 | IP:78.111.189...
  Ви краще спитайте у командування Повітряних Сил скільки квартир пішло на сторону за роки незалежної України у гарнізоні Вінниця. Я вже не говорю про порядок розподілу квартир, бо це така таємниця, що люба державна таємниця виглядає дитячим садочком.
 • 1. Олексій
  Олексій
  04-12-08, 05:54 | IP:89.21.79...
  Чому обласні керівники,підписуючи такі угоди,не погодили іх підписання з місцевою громадою ? Бо поки з територіі області міністерство оборони не прибрало своіх бойових арсеналів,до тих пір нема чого підписувати з ним любі угоди.Бо підписання таких угод,несе небезпеку мешканцям області,де знаходятся законсервовані ці артсклади.Нашім можновладцям треба Вінницьку "Новобагданівку"!!!!!!!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)