Найкращою спорудою України визнаний Вінницький Хрестовоздвиженський храм

16.08.12 09:06 6187 1

У Всеукраїнському конкурсі найкращі інженерні споруди України у категорії «Культові споруди» перше місце здобув Хрестовоздвиженський храм Української православної Церкви, що по вул. Келецькій, 59а.

Найкращою спорудою України визнаний Вінницький Хрестовоздвиженський храм

В ході Всеукраїнського конкурсу були визнані найкращими інженерними спорудами України, що були здані в експлуатацію у 2011 році набережна та фонтан «Roshen». Втім Вінниччина у цьому конкурсі перемогла у трьох номінаціях. У категорії «Культові споруди» перше місце здобув Хрестовоздвиженський храм Української православної Церкви, що по вул. Келецькій, 59а. Подробиці у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 1. Анатолій
  Анатолій
  15-12-13, 21:01 | IP:77.121.123...
  Надворі 21 століття, століття науки та незалежного від релігії мислення. Але, на превеликий жаль, в Україні все навпаки. Лікарні закривають, освіта стає все менш доступною, а кількість храмів РПЦ постійно збільшується. Більш того, при цих храмах відкриваються загальноосвітні школи, в яких дітей з самого дитинства дурять релігією. І всім абсолютно байдуже те, що це суперечить основному закону - Конституції України.
  Розділ 2, Стаття 35 Конституції України.
  "...Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа - від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов'язкова."
  Ніяка релігійна організація не має право вмішуватись в освіту, і тим більше в політику держави. Але що ми бачимо? Влада усіляко підтримує антиукраїнську, антидержавну бізнес-організацію РПЦ, яка, в свою чергу, підтримує владу. Підтримка РПЦ на державному рівні веде до краху України. І, на превеликий жаль, так воно і є. Пропаганда цього православ'я головного мозку є невід'ємною частиною державної політики. Тому й не дивно, чому перше місце дісталося саме храму РПЦ, при якому відкритий "Православний навчально-виховний комплекс св.Миколая", створений для масового обдурення майбутнього покоління України - наших дітей. Тому й не дивно, чому будівлю Домініканського монастиря в Вінниці віддали РПЦ. Тому й не дивно, чому візити патріарха Кирила Гундяєва в Україну відбуваються так часто. Тому й не дивно, що за круглим столом 13 грудня 2013 року разом з представниками влади й опозиції були представники православних церков. Чому там не було раввина, імама, чи далай-лами? Та тому що українська влада вибрала вектор України. Ні, це не Європа. Це деградація усієї країни на користь РПЦ і Росії, це повернення до Російської імперії 18 століття, де людям диктували, як треба думати. Шановні українці, зрозумійте, зараз вже не час вірити в вигаданих персонажів і підкорятися церквам. Ми самі вирішуємо свою долю. Ми самі маємо зрозуміти, що не варто піддаватись впливу релігії, тим більше антиукраїнської політизованої бізнес-структури під назвою "Російська Православна Церква", яка ще відома як "Московський Патріархат", або "УПЦ МП". Ми самі маємо творити майбутнє для своєї рідної України. Майбутнє України - без РПЦ.
  Слава Україні!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)