У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів

14.09.12 17:54 5166

На території загальноосвітньої школи № 22 завершується встановлення дитячо-спортивного мультикомплексу. Це останній із запланованих на поточний рік багатофункціональний майданчик, будівництво яких фінансується з міського бюджету.

У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів

Фізична активність – одна з головних запорук здоров’я кожної дитини. Саме тому минулого року у місті було започатковано встановлення багатофункціональних комплексів, які поєднують у собі ігровий та спортивний майданчики.

У поточному році було заплановано будівництво п’яти таких багатофункціональних комплексів. Четверо з них уже радують вінницьку малечу. Три комплекси розміщені на території міських шкіл №№ 27, 12 і 33. При школі № 27 цьогоріч окрім майданчика облаштували ще й міні-поле для гри у футбол. Четвертий великий багатофункціональний комплекс встановлено по вулиці Червоноармійській в районі Міського палацу мистецтв «Зоря».

Майбутній майданчик біля школи 22

Наразі закінчується будівництво останнього запланованого майданчика на території школи № 22.

Крім того, протягом року на прибудинкових територіях житлових будинків встановлено 16 ігрових майданчиків, 7 з яких придбано на умові співфінансування з мешканцями.

Фото

У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів У Вінниці цьогоріч встановлять п’ять дитячо-спортивних мультикомплексів

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)