На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми

28.09.12 10:14 6420 3

На День туризму Вінниця запросила 150 освітян,аби презентувати нові туристичні програми.

На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми

День туризму у Вінниці

27 вересня – Всесвітній день туризму. Вінниця переконливо позиціонує себе як провідне туристичне місто центральної України. Для того, аби презентувати туристичні можливості Вінниці і показати нові туристичні програми муніципальна компанія «Подільський туристично-інформаційний центр» спільно з відділом молоді та туризму Вінницької міської ради організували приїзд заступників директорів з виховної роботи шкіл, училищ, вищих навчальних закладів Хмельницького та Житомира.

У Вінниці гості взяли участь у незвичних екскурсійних програмах, відвідали музей М.Пирогова і музей пам’яті жертв фашизму «Вервольф». Протягом двох годин освітяни обмінювались досвідом виховної роботи з елементами ділових ігор та екскурсій-презентацій зі своїми колегами-освітянами з Вінниці.

Екскурсія містом для гостей

Стюардеси-екскурсоводи підготували унікальні екскурсійні тури з історії, культури та мистецтва. Ввечері на гостей чекав красень Світло-музичний фонтан.

На площі Театральній гості переглянули культурно-розважальну програму до Дня туризму, яку організували Вінницький факультет університету культури і відділ молоді та туризму Вінницької міської ради.

За словами начальника відділу молоді та туризму, депутата Вінницької міської ради Руслана Анфілова, такий обмін досвідом і презентації туристичних можливостей міста – є досить ефективними способами збільшення кількості туристів та екскурсантів Вінниці. Ми відстежуємо гарну тенденцію збільшення кількості організованих учнівських та студентських груп. Унікальні екскурсійні програми муніципальної компанії «Подільський туристично-інформаційний центр» надають можливість туристам не лише розважитись, але й дістати нові цікаві знання.

День туризму у Вінниці

Вінниця, маючи багату історію, велику кількість музеїв і туристичних пам’яток, проводячи активну промоційну кампанію міста, повинна стати європейським туристичним містом, в якому діловий та освітній види туризму відіграватимуть значну позитивну роль в економіці.

Фото

На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми На День туризму у Вінниці презентували нові туристичні програми

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Дмитро
  Дмитро
  28-09-12, 14:06 | IP:188.0.76...
  Ми всі пишаємося своїм красивим і дивовижним містом. Воно розцвітає з кожним днем і буде продовжувати квітнути далі. Краса міста та пам'ятки культури приваблюють туристів.Молодь активно приймає участь у різноманітних пізнавально-розважальних програмах та заходах, від чого отримують задоволення та пізнають для себе щось нове. Всьому потрібно подякувати депутату Вінницької міської ради Руслану Анфілову та муніципальній компанії «Подільський туристично-інформаційний центр», під чиїм патронатом відбуваються такі заходи у місті. Ми вдячні вам за все!!!
 • 2. Юлія
  Юлія
  28-09-12, 12:38 | IP:93.183.252...
  Ми дуже були раді бачити гостей у нашому місті, також надіємся , що ця зустріч була не останньою. Будем раді бачити Вас, у нашому місті в подальшому.
 • 1. юлия
  юлия
  28-09-12, 12:22 | IP:93.183.204...
  Туризм - это стиль жизни!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)