На Миколая вінницькі діти будуть безкоштовно кататись на ковзанах та дивитись мультики

17.12.08 03:10 3735

Міська рада готує приємні несподіванки дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та дітям із неблагополучних сімей.

На Миколая вінницькі діти будуть безкоштовно кататись на ковзанах та дивитись мультики

Адже 19 грудня, у День Святого Миколая 50 таких діток будуть безкоштовно кататись на ковзанах у Льодовому палаці, який розташований у центральному парку ім. Горького. Дві години ці діти зможуть відпочивати разом із тренерами та своїми вихователями. А після катання на ковзанах кожній дитині вручать солодкий подарунок. Окрім цього, тренери, які будуть наглядати за дітьми, зможуть вибрати з них найбільш вправних учнів, яких безкоштовно навчатимуть фігурному катанню на планових заняттях.

Окрім цього, з 17 грудня по 19-те грудня тричі на день діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти із неблагополучних сімей зможуть безкоштовно подивитись мультфільм «Неймовірні пригоди Раллі та Ельфа» (США), який будуть транслювати у кінотеатрі «Родина».

Також у Палаці дітей та юнацтва, 19 грудня діткам вручать по 50 гривень та солодкий подарунок, а у міському Палаці мистецтв «Зоря» їм покажуть святковий концерт.
"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)