Вінницькій школі №11 виповнилося 100 років

02.10.12 09:58 5805 6

11-та школа була заснована раніше ніж зазначено в офіційних документах.

Вінницькій школі №11 виповнилося 100 років

1 жовтня відсвяткували  сторіччя №11 школи. Вчителі говорять - історія виникнення їхньої школи починається з кінця 19-того століття. Подробиці дивіться  у відеосюжеті.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6. Ольга
  Ольга
  10-05-14, 23:42 | IP:95.134.201...
  Велике прохання: хто знає будь-яку інформацію про Беллу Юхимівну Коган, вчителя англійської мови, повідомте, будь ласка, на електронну пошту evrika@ua.fm. Дуже дякую!
 • 5. Ольга
  Ольга
  01-02-14, 10:29 | IP:37.52.7...
  Дійсно, зараз це не та 11 школа, яка була у 80-ті-90-ті роки, коли ми навчалися. Які були прекрасні вчителі! Який чудовий і добрий директор Барановський Станіслав Олександрович! Які були прекрасні уроки, ми дійсно отримували знання, з якими не соромно булопоступати у ВУЗи. Зараз. на жаль, від багатьох чую, як змінилася школа, і, що дуже прикро, не в кращий бік.
  Хочеться перерахувати імена тих прекрасних вчителів, які навчали наш клас (1984-1994 р.р.): вчитель початкової школи - Коцута Галина Василівна (Вчитель від Бога, чуйна, щира, мудра людина), класний керівник - Матусевич Зінаїда Сергіївна (на жаль, її вже немає, але світла пам\"ять про цю чудову людину завжди житиме в серцях вдячних учнів), вчителі Поливода Дідія Кузьмівна (хімія); Комар Тетяна Олександрівна, Бедрій Ганна Дем\"янівна (фізика); Барановський Станіслав Олександрович, Марчук Василь Анатолійович, Марчук Наталя Володимирівна (історія); Іванюк Зінаїда Володимирівна, Павлюк Олена Віталіївна, Селезньов Анатолій Панасович, Наконечна Валентина Леонідівна, Ковальова Ірина Миколаївна (математика і креслення); Коган Белла Юхимівна, Шойхіна Софія Шулимівна, Макарова Алла Герасимівна, Пташинський Іпполіт Петрович, Крепка Жанна Вікторівна (іноземна мова); Матусевич Зінаїда Сергіївна (біологія); Єсіпенко Людмила Василівна (географія); Яблонська Ірина Миколаївна, Єлисеєва Світлана Миколаївна, Діденко Оксана Станіславівна, Співак Галина Тарасівна, Курушкіна Галина Іванівна (українська мова); Лумер Леонід Семенович, Кондратюк Тамара Вікторівна, Ольга Андріївна, Хлапова Тетяна В\"ячеславівна, Супрун Наталя Григорівна (російська мова); Ільченко Валерій Володимирович (основи медичної підготовки); Косьяненко Віктор Євстафович (ВМП); Лялін Микола Олексійович, Кокус Анатолій Григорович (фізкультура); Віхрова Ніна Петрівна (заступник директора з виховної роботи); Григоренко Тетяна Валеріївна (інформатика). Це дійсно ті люди, які вкладали всі свої сили, знання і свою душу в своїх учнів. СПАСИБІ ВАМ ВЕЛИКЕ, НАШІ РІДНІ, ШАНОВНІ ТА ДОРОГІ ВЧИТЕЛІ!!!
 • 4. Ірина
  Ірина
  09-10-12, 16:09 | IP:178.94.189...
  В першу чергу велика подяка всім вчителям з їхній нелегкий труд! А з директором нашій школі правда не щастить. Дивовижною людиною був Барановський,всі учні,які його застали,згадують його з теплом. Марчук був директором тільки рік,ця посада була для нього трампліном для наступної посади,але показав він себе дуже гарно. А це недолуге вічно п"яне створіння (Середюк В.В.) не знаю з яких причин вже майже 20 років тримають на посаді директора. Моя дочка наступного року йде в перших клас і саме через такого "керівника" в 11 школу я її не віддам вчитися.
 • 3. Сергій
  Сергій
  03-10-12, 01:51 | IP:174.0.155...
  Нажаль, і мені моя школа відкликається п'яною червоною як буряк мордою нинішнього директора, якого досить частенько можна було побачити в "хиткому" стані і який неодноразово ділив пляшку на двох з моїми товаришами по школі у власному зачиненому кабінеті. Можна було би бути більш зацікавленим у житті нашої школи. Вісім років було віддано танцювальному гуртку школи під керівництвом талановитого і самовідданого керівника Людмили Василівної, яка більшк частину свого життя присвятила дітям. І всі ті 8 років ми жили тим, що слухали обіцянки про поїздку нашого нуртка закордон, але далі Вінницької області не доїхали. І взагалі уся та школа тримається на ентузіазмі вчителів, які люблять дітей. Виховна робота контролюється більше на папері, ніж на ділі, тому багатьох проблем школа не може позбутися. Директора, на мою думку, заради блага щколи і дітей, давно потрібно поміняти.
 • 2. Ольга
  Ольга
  03-10-12, 00:23 | IP:178.93.75...
  А після Барановського був ще Марчук Василь Анатолійович, теж чудовий господар і взагалі прекрасна людина, але його забрали в райвно.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)