13-річний Вінничанин – найяскравіший серед «Кремлівських зірочок»

18.12.08 03:11 2661

На Міжнародному конкурсі дитячої та молодіжної творчості «Кремлівські зірочки», що відбувся у Москві, повідомляють газеті „МІСТО”, семикласник Вінницької школи-ліцею №7, вихованець художньої студії «Барви України» Анатолій Гайструк завоював дві нагороди.

13-річний Вінничанин – найяскравіший серед «Кремлівських зірочок»

Анатолій Гайструк на конкурсі "Кремлівські зірочки"Він став лауреатом першого ступеню в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та третього ступеню в номінації «Художники».

Усього у фестивалі взяло участь 15 тисяч талантів із країн СНД, а юних художників було більше 500 – так що стати першим було нелегко. Та Анатолій Гайструк довів усім, що він – кращий. Зокрема, він провів майстер-клас із ткацтва – згодився і ткацький верстат, котрий він привіз у російську столицю.

Нагороди юному вінничанину, котрий гідно представив Вінницю та Україну, вручав голова оргкомітету фестивалю – двічі Герой СРСР, льотчик-космонавт Віктор Горбатко у Кремлівському палаці.  А гобеленами юного майстра москвичі та гості столиці милувалися протягом тижня у виставковому залі «Греков-холл» Державного текстильного університету ім. Косигіна.  Підтримали та допомогли юному вінничанину директор ТОВ «Козак +» Олексій Фурман та директор об’єднання естетичного виховання та організації дозвілля молоді Валентина Цимбал.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)