Анатолій Гайструк на конкурсі "Кремлівські зірочки"Він став лауреатом першого ступеню в номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» та третього ступеню в номінації «Художники».

Усього у фестивалі взяло участь 15 тисяч талантів із країн СНД, а юних художників було більше 500 – так що стати першим було нелегко. Та Анатолій Гайструк довів усім, що він – кращий. Зокрема, він провів майстер-клас із ткацтва – згодився і ткацький верстат, котрий він привіз у російську столицю.

Нагороди юному вінничанину, котрий гідно представив Вінницю та Україну, вручав голова оргкомітету фестивалю – двічі Герой СРСР, льотчик-космонавт Віктор Горбатко у Кремлівському палаці.  А гобеленами юного майстра москвичі та гості столиці милувалися протягом тижня у виставковому залі «Греков-холл» Державного текстильного університету ім. Косигіна.  Підтримали та допомогли юному вінничанину директор ТОВ «Козак +» Олексій Фурман та директор об’єднання естетичного виховання та організації дозвілля молоді Валентина Цимбал.Переглядів: 3407
Поширень: 0