Дефіле під звуки джазу

05.10.12 13:06 3610

У торговому центрі «Мегамолл», показом колекції джазових суконь, завершились тижні джазового настрою у Вінниці.

Дефіле під звуки джазу

Окрім чарівних звуків у виконанні оркестру «ВінБенд», що тішили слух, та неперевершених вбрань від дизайнера Людмили Квєтної, що милували око, кожен присутній мав змогу отримати знижки та призи від мережі магазинів «ШИК і БЛИСК».

На 8 суконь, що були на ведучих під час проведення фестивалю Vinnytsia Jazzfest - 2012, тут можна було поглянути зблизька. Блиск паєток, пір'я, спокусливі розрізи і всюди квіти-прикраси – обов'язковий стильний акцент від Людмили Квєтної. Дефілювали самі ведучі фестивалю Олена Накорнеєва та Світлана Арламова-Кірюшина.

Популярних та веселих пісень співали у перервах між виходами моделей юні зірочки джазу – переможці всеукраїнського конкурсу молодих джазових виконавців.

Під час події, серед активних глядачів дефіле та імпровізованого концерту, було розіграно спеціальні призи від магазинів побутової хімії та косметики «ШИК і БЛИСК». Багато хто також отримав 15% знижки на товари цієї мережі магазинів, що була одним із партнерів джазового фестивалю Vinnytsia Jazzfest - 2012.

Свято джазу знову завітає до вінничан уже менше ніж за рік.

Як ми повідомляли раніше, чи маєте Ви рояль зі стразіками або Джазовий бум по Вінницькі

Фото

Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу Дефіле під звуки джазу

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Лариса Тимченко
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)