У Вінниці на один реанімобіль стало більше

19.10.12 17:08 3097

19 жовтня автопарк вінницької станції швидкої допомоги поповнився іще однією машиною швидкої медичної допомоги. Ключі від неї головному лікарю станції Олександу Шишу передав голова Вінницької облдержадміністрації Микола Джига. У новій «кареті» швидкої марки «Ford» є усе необхідне сучасне обладнання для транспортування та ускладненого догляду за пацієнтом.

У Вінниці на один реанімобіль стало більше

Це вже третій такий автомобіль, який надійшов до Вінниці від Міністерства охорони здоров’я України. Автомобіль «Ford» класу «С», обладнано усією необхідною технікою, яка необхідна не лише для транспортування важкохворих пацієнтів, а й для проведення реанімаційних заходів. Вартість одного реанімобіля складає 860 тисяч гривень. «Сьогодні шість автомобілів швидкої допомоги поповнять медичні заклади нашої області. Це машини найвищого класу, які будуть обслуговувати населення міста та області, - зазначив губернатор Микола Джига. - Я сподіваюсь, що цей сучасний транспорт зможе врятувати не одне людське життя».

Загалом за останні п’ять років вінницька станція швидкої допомоги значно покращила свою матеріально-технічну базу та змінила підхід до роботи. За цей час за кошти міського бюджету придбано 14 швидких. Ще три цього року надійшло від держави. Збільшення кількості автівок швидкої допомоги сприяли покращенню оперативності роботи бригад. Цьогоріч у 92% від загальної кількості викликів «швидка» витрачає на дорогу до пацієнта до 15 хвилин. Ще два роки тому цей показник становив 77%.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)