Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2

22.11.12 15:00 6857 6

Сьогодні гелікоптер транспортував жінку з складною патологією нирок з смт Піщанки до Вінниці на лікування до обласної клінічної лікарні ім. М.І. Пирогова.

Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2

Гелікоптер санавіації зустрічали перший заступник голови облдержадміністрації Іван Мовчан та міський голова Володимир Гройсман.

Як зазначив Іван Мовчан, дана робота є продовженням реалізації в області програми розвитку санітарної авіації, яку започаткував голова облдержадміністрації Микола Джига. За його словами, 1 липня 2012 року відбувся перший політ літака АН-2 і за цей період було здійснено 6 вильотів у райони області, а саме Бершадський, Тростянецький, Крижопільський та Піщанський, а також у місто Ужгород.

Враховуючи те, що багато районів віддалені від обласного центру, при несприятливих природних умовах виникають проблеми щодо перевезення важко хворих пацієнтів до міста в короткий термін. Тому був розроблений та відпрацьований алгоритм дій щодо транспортування таких пацієнтів гелікоптером. За словами Івана Мовчана, перевезення хворих таким видом транспорту є значно простішим та швидшим аніж будь-яким іншим. «Даний політ фактично продемонстрував, що за 32 хвилини гелікоптер долетів з смт Піщанка до Вінниці, при цьому пацієнтка досить комфортно себе почувала і добре перенесла переліт» - відмітив І.Мовчан.

Перший заступник голови облдержадміністрації запевнив, що транспортування тяжко хворих пацієнтів в такий спосіб будуть продовжуватися і надалі, адже навіть з найвіддаленішого району області гелікоптер може доставити людину за максимально короткий час. А охорона і збереження здоров‘я наших людей – основний пріоритет діяльності обласної влади – наголосив Іван Мовчан.

На питання журналістів щодо коштів на перевезення гелікоптером пацієнтів Іван Мовчан зазначив, що у обласному бюджеті на 2012 рік було передбачено 600 000 гривень для послуг санавіації. За його словами, даної суми достатньо для технічного забезпечення та медичного оснащення літака. Так, один виліт гелікоптеру до районів області обходиться обласному бюджету приблизно 8 тис. грн. «Але ці кошти є незначними, якщо мова йде про рятунок життя людини» - відмітив І.Мовчан. На разі відбувається обговорення обласного бюджету на 2013 рік, де теж планується виділити кошти для функціонування та розвитку санавіації.

Іван Мовчан також зазначив, що ці літаки та гелікоптери планується застосовувати і у екстрених випадках, коли право користування літаками надається працівникам не лише медичної допомоги, але й представникам Міністерства надзвичайних ситуацій. За його словами, на даний час обговорюється питання побудови вертолітного майданчика ближче до центру міста. Вся ця робота дає змогу надати хворим людям медичну допомогу в максимально короткий термін.

«На сьогоднішній день вивчаються всі можливості, що сприятимуть найкомфортнішому та найшвидшому транспортуванню жителів області до лікувальних закладів» - зазначив І.Мовчан.

У свою чергу міський голова Володимир Гройсман відмітив, що розвиток санавіації є важливим і необхідним кроком вперед у наданні швидкої медичної допомоги. І міська влада всіляко сприятиме і підтримуватиме подальшу роботу щодо функціонування санітарної авіації в області.

Фото

Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2 Вперше політ санавіації на Вінниччині здійснив гелікоптер МІ-2

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 6.
  24-11-12, 12:22 | IP:92.112.186...
  Як завжди, нічого крім піару і безжального розкрадання бюджетних грошей! Радує, що є вже нормальні люди, на яких цей дешевий цирк вже не діє.
  Для довідки: цей гелікоптер економічним аж ніяк не назвеш. Це вітання із 60-х років СРСР, коли бензин тік рікою і його зливали в канави під містом. Порівнюючи із західними аналогами (які мають вдвічі меншу масу й витрату пального, та приблизно таку ж саму вантажопідємність) це просто кам'яний вік. Цей хлам вже давно економічно недоцільно піднімати в повітря, однак для крадіжки коштів він підходить якнайкраще. А щодо економії часу дуже сумнівна річ. Його крейсерська швидкість не перевищує 140-150 км/год, він летів за хворою з Вінниці(!!!)+якщо врахувати час на два перевантаження зі швидкої+фотосесію з чиновниками, звичайна швидка приїхала б набагато швидше!
 • 5. БОРИС
  БОРИС
  23-11-12, 22:59 | IP:94.179.8...
  VIKI И limited вы рассуждаете как деревенская школота податкы он слачуе LOL ты .сидите в квартирах за компами и пиздите маразм

 • 4.
  23-11-12, 08:21 | IP:81.30.173...
  Жаль,рiднi тiеi жiнки не сказали,скiльки вiдсипали грошей за перелiт. А те,що вiн був безкоштовний,то хай Гройсман з Джигою собi на пару лохам заганяють!

  В районах за приiзд Швидкоi в село з райцентру грошi немалi просто так деруть.Причому- всюди! Лише цього року я з чоловiком поховали його маму пiсля iнсульту. Швидка до неi приiхала за 8 км з району за 50 грн, а назад(через мiсяць,коли помирати виписали силком додому i мама його через зрушення,якого не можна будо робити,вдома померла за 5 дiб ,взяли 120 грн! це навiть крутiше,нiж таксi!!!!)
  Так що рятуватимуть тим вертольотом лише дуже заможних,тих,у кого э грошi заплатити за перевезення та лiкування явно дуже недешеве у нашiй Пироговцi...
 • 3. LIMITED
  LIMITED
  23-11-12, 01:02 | IP:31.40.244...
  Ллл - Завали ї..о. Чуєш ти ..., я особисто податки сплачую тому "стирених" 500грн. це всеодно, що витягнуто в мене з кишені, а через таких пофігістів як ти ми в ж..і вже два десятки років. Viki - вірно мислиш :)). Єдині хто в цій історії в "респекті" це прості "трудяги", які заставили це "G" літати.
 • 2. Ллл
  Ллл
  22-11-12, 23:10 | IP:91.124.173...
  Viki, Вас пора лікувати... Краще б угрентно хвора людина померла, правда? Вас треба терміново гелікоптером на лікування...

  Совість ПЕРШ ЗА ВСЕ! Не будьте людиноненависницею! А якщо і прихопили собі тих 100 чи навіть 500 гривень - то й що??? На здоров'я!!!!! Хай буде їм добро, бо врятували людину!

  ПС. Я відстоюю не стільки навіть конкретну жінку, якої я навіть не знаю, а моральні цінності, без яких ми, точніши Ви, шановна, - ніщо...

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)