«Антигазові» заходи на Вінниччині розпочалися

20.01.09 03:11 2680

- Як це не дивно, але в умовах обмеженого газопостачання, в яких область перебуває з 1 січня, газорозподільна система спрацювала найбільш стабільно, - сказав на прес-конференції заступник голови облдержадміністрації Василь Жердецький, - я за 35 років своєї праці такого не пам’ятаю.

«Антигазові» заходи на Вінниччині розпочалися

Усі 70 газорозподільчих станцій у Вінницькій області працюють.

Тим не менш, у області проводяться заходи з енергозбереження та переходу на альтернативні види палива. Працюють 36 «альтернативних» котелень, з них 19 – на соломі, 7 – на електроенергії, 10 – на відходах деревини, 1 – на соняшниковому лушпинні. Усього в області 1010 котелень, з них 450 працюють на газі. Тепер на кожній котельні, котра працює на газі, будуть встановлювати резервні котли на альтернативному паливі. Завдання – скоротити споживання газу на 20% протягом місяця. Ще один захід – утеплення приміщень, зокрема, вікон, дверей, стін, встановлення автоматичних регуляторів тепла.

Щодо ціни на газ, то поки що населення розраховується за старими тарифами, а нові будуть встановлені після того, як буде нова ціна на газ. Василь Жердецький повідомив, що ціна буде однакова і для приватників, і для багатоквартирних будинків. Причому, ціну для населення за газ встановить уряд – очевидно, внутрішня ціна буде нижчою. Втім, слід готуватися до ринкових цін. Василь Жердецький закликав людей сплатити за спожитий газ, бо проплати населення становлять всього 22%.

Якщо не будемо розраховуватись за спожитий газ, то нас «візьмуть за горло», - додав він.
"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)