Вінниці віддали київський тролейбус

08.01.13 11:32 6461 10

У передноворічні дні в тролейбусне депо комунального підприємства "Вінницьке трамвайно-тролейбусне управління" для подальшої експлуатації був доставлений тролейбус ЮМЗ Т2 з Києва (КП "Київпастранс") № 538.

Вінниці віддали київський тролейбус

Зараз у Києві йде масова заміна тролейбусного рухомого складу новими машинами виробництва "Богдан", внаслідок чого вивільняється частина б \ у тролейбусів, які київське транспортне підприємство готове передати іншим містам для подальшої експлуатації. У минулому році 5 тролейбусів цієї марки були передані в Житомирське трамвайно-тролейбусне управління, і зараз, після проведеного капітального ремонту, успішно експлуатуються на пасажирських маршрутах цього міста.

киевский троллейбус

Як повідомив головний інженер КП "ВТТУ" М.П.Луценко в тролейбусне депо ВТТУ дійсно привезли один тролейбус виробництва ЮМЗ, який до цього експлуатувався в Києві близько 10 років. Зараз розпочато його капітально-відновлювальний ремонт. Поки це перший пробний тролейбус. Говорити про загальну кількість машин, які планується придбати, ще рано. Ми придивимося до цієї машини, складемо кошторис на запасні частини, креслення обшивки корпусу, оцінимо роботи з приведення даної машини до стану придатною до якісної експлуатації. Тоді і приймемо рішення про подальше придбання машин даного типу в "Київпастрансі". Перша машина передана нам пробно, на умовах договору. Це досить непогана машина, з міцною рамою. Тому думаємо, що тролейбуси даного типу зможуть прижитися у нас. Тим більше, що досвід експлуатації машин виробництва ЮМЗ у нас вже є - в експлуатації ще є кілька машин ЮМЗ Т1 ("гармошки").

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Вінницький трамвай
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 10. Ирина
  Ирина
  13-01-13, 15:38 | IP:91.124.72...
  Дорогой 1537!!! Если Вы считаете,что троллейбусы,о которых Вы постоянно орёте,это комфортный транспорт,то мне Вас жаль. Катайтесь,наслаждайтесь,удачи.
 • 9. 1537
  1537
  13-01-13, 14:47 | IP:178.94.60...
  Ну як ви всі не розумієте???? Міська влада не винна в тому, що уряд не дає грошей на тролейбуси!!!

  Для Ірини. У місті 5 тролейбусів електроЛАЗ, придбані, лише пару років тому.
  Крім того, Ви не помітили кількох десятків тролейбусів з електронним табло? Вони були повністю розібрані і зібрані з нових деталей, за винятком рами (тобто зняли підлогу, стелю, стіни, салонний інветар, всі агрегати і ходову). Технічний стан не відрізняється від нового. Інша справа - старий дизайн...
 • 8. Зовите меня ДЖОННИ
  Зовите меня ДЖОННИ
  10-01-13, 16:01 | IP:178.92.114...
  ЛЮДИ ЧИТАЙТЕ (ПЛАНУЕТСЯ ПРИДБАТИ) НАВІЩО??? НЕВЖЕ В НАШОМУ ТТУ МАЛО ТАКОГО РІЩЩА? ЩЕЙ ПЛАТИТИ ЗА НЬОГО ГРОШІ))Я ДУМАВ ВІННИЦЯ ПЛАВНО ПЕРЕХОДЕ ВІД СОВКА ДО ЕВРОПЕЙСЬКОГО МІСТА . ... ТАМ. БУДЕМ ЇЗДИТИ НА ... ТРОЛЕЙБУСАХ ЩЕ ДОВГО...
 • 7. Сергій
  Сергій
  09-01-13, 20:39 | IP:37.72.42...
  Аби не будували тролейбусної лінії на Старе місто, мені, наприклад, дуже до вподоби сучасні автобуси, шкода звичайно, що стан доріг швидко вбиває ходову. Виходить, що ніби в бюджеті коштів недостатньо на капремонт доріг з довговічним покриттям, але в перспективі багатократний ремонт доріг і муніципального транспорту напевно виходить ще дорожче.
 • 6. Ирина
  Ирина
  09-01-13, 00:15 | IP:178.94.97...
  Интересно,через сколько лет,а может столетий,мы,жертвы чудесной транспортной реформы,сможем ездить хоть на одном новом нормальном троллейбусе,а не на г.вне в обертке от конфетки?..

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)