На в'їздах та виїздах з Вінниці з'явиться 13 камер відеоспостереження

14.01.13 10:39 4401

13 камер відеоспостереження планують встановити на в'їздах та виїздах з Вінниці, на великих перехрестях та в місцях концентрації ДТП.

На в'їздах та виїздах з Вінниці з'явиться 13 камер відеоспостереження

Перші відеокамери на вулицях Вінниці з'являться вже у першому кварталі цього року. Повідомив на прес-конференції, 11 січня, начальник управління ДАІ Вінниччини Павло Солоненко. За його словами, відеофіксація дорожнього руху допоможе полегшити розслідування причин дорожньо-транспортних пригод, адже дуже часто водії змінюють свої свідчення і тому важко встановити справжню причину ДТП та її винуватця.

- Ми, спільно з представниками мерії, будемо так говорити, об'їхали  все місто та  вивчили ситуацію, яка складається з транспортними засобами, - повідомив Павло Солоненко. - У  м. Вінниці будуть встановлюватися дані камери в місцях, де великі перехрестя і  велике скупчення транспортних засобів. Це дасть змогу контролювати всі транспортні засоби, які експлуатуються в м. Вінниці. Стосовно складання протоколів фіксації порушення правил дорожнього руху, якщо у законодавстві допрацюють, а всі документи, які будуть давати право складати протоколи  по відеофіксації знаходяться на розгляді на сьогоднішній день у керівництва нашої держави.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Місто над Бугом
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)