Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі

01.02.13 10:33 8983 2

Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" провели перше тренування у спортивному залі.

Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі

 учасниці "Міс Вінниця" тренування у спортзалі

Фіналістки конкурси краси "Міс Вінниця - 2013" почали займатися у тренажерному залі. Тренування проходять у спортивному комплексі «Нок Аут».

 учасниці "Міс Вінниця" тренування у спортзалі

В останній день січня дівчата випробували на собі усі тренажери, а вже з 1 лютого кожна з красунь займатиметься індивідульлно з тренером. Для кожної із них тренери розроблять індивідуальні програми, які корегуватимуть різні групи мязів.

 учасниці "Міс Вінниця" тренування у спортзалі

- Тепер окрім занять з хореографії дівчатам додаються ще й тренування у спортивному залі, - говорить організатор конкурсу Євгеній Майданик. - У залі дівчата тренуватимуться два - три рази на тиждень, побачимо на скільки в кого вистачить сил.

До конкурсу залишилося трохи більше місяця. За цей час конкурсантки активно займатимуться з стоматологами, візажистами, перукарями.

 учасниці "Міс Вінниця" тренування у спортзалі

Хто з кандидаток на головну корону Вінниці, проявить себе найкраще у плані тренувань та фізичних даних, вінничани зможуть побачити на власні очі під час фінальної частини.

Як ми повідомляли раніше, 17 січня було обрано 16 фіналісток конкурсу краси "Міс Вінниця -2013".

Фото

Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі Фіналістки конкурсу краси "Міс Вінниця" продемонстрували красу свого тіла у спортзалі

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Инна Мартоникова
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. 555
  555
  04-02-13, 14:58 | IP:82.207.102...
  Очень симпатичніе девченки. И не завидуйте.
 • 1. 555
  555
  01-02-13, 16:14 | IP:46.227.140...
  Зачем эти понты??? Бычихи в колготах !!!

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)