Регулярні авіарейси Вінниця - Москва - Вінниця інтенсивністю 2-3 рази на тиждень. Вже зовсім скоро

05.02.13 11:53 5933

Про це повідомив заступник голови обласної державної адміністрації Григорій Дерун на апаратній нараді, яка відбулась 4 лютого.

Регулярні авіарейси Вінниця - Москва - Вінниця інтенсивністю 2-3 рази на тиждень. Вже зовсім скоро

За його словами, відповідно до Протоколу про наміри, який підписаний 25 січня 2013 року між обласною державною адміністрацією, обласною Радою, Вінницькою міською Радою та авіакомпанією АТ «Мотор Січ» з квітня - травня 2013 року відбуватимуться регулярні авіарейси, літаками авіакомпанії АТ «Мотор Січ», Вінниця - Москва - Вінниця інтенсивністю 2-3 рази на тиждень.

Григорій Дерун зазначив, що відповідно до підписаного Протоколу, обласна державна адміністрація, Вінницька обласна Рада та Вінницька міська Рада створюватиме необхідні матеріально-технічні та фінансові умови для стабільного функціонування КП «Аеропорт Вінниця» та запровадження регулярних авіарейсів з Вінницького аеропорту до м. Москва.

У свою чергу авіакомпанія АТ «Мотор Січ» зобов'язується забезпечити виконання регулярних авіарейсів Вінниця - Москва - Вінниця за визначеним розкладом, а також сприятиме організації продажу авіаквитків використовуючи міжнародні системи бронювання авіаквитків.

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)