• Моя Вінниця
 • Новини Вінниці
 • Події
 • Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок

Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок

18.02.13 10:54 5688 3

У центрі міста Вінниці, на площі Театральній, шість художників з різних куточків України намалювали портрет розміром 72 кв.м. онкохворого 15-річного Антона Дідука.

Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок

художники малюють портрет онкохворого хлопчика

Суперфіналіст шоу «Україна має талант»-4 Денис Дитинюк та команда МаДенарт намалювали  портрет онкохворого хлопчика, розміром 72 кв.м. на полотні та розмістити його на будівлю за адресою м. Вінниця, вул. Театральна 74,.

портрет Антона Дідука

Таким чином організатори благодійної акції "Мистецтво заради життя", творча група Маденатр під керівництвом Дениса Дитинюка та БФ "Подільська громада", надіються зібрати кошти на лікування хлопчика.

Два місяці тому Антон потрапив до лікарні зі страшним діагнозом: Гострий лімфобластний Т-лінійний лейкоз з коекспрессією мієлоїдного антигена CD33, ФАБ-варіант L1, 1-й гострий період. Гострий риніт. Токсичний гепатит. Вартість лікування: близько 40 тис. грн.

Тому, кожен небайдужий, з 15 лютого по 8 березня 2013 року може приєднатися до збору коштів на лікування Антона Дідука такими способами:

 • через благодійні скриньки БФ «Подільська громада», які знаходяться в торгових центрах та аптечних кіосках м. Вінниці
 • через платіжні термінали ПКП (підприємства комунальних платежів), які розміщені в торгових центрах, поштових відділеннях та інших закладах міста. Для перерахування коштів, потрібно зайти у віконце «Інші послуги» та відшукати БФ «Подільська громада»
 • перерахувати кошти на розрахунковий рахунок: Благодійна організація «Благодійний фонд «Подільська громада», ЄДРПОУ 35904183, р/р 260091369 у ВІННИЦЬКІЙ ФІЛІЇ ПАТ «КРЕДИТПРОМБАНК», МФО 302623 з приміткою: «Безповоротна фінансова допомога на лікування Антона Дідука.

Телефон організаторів: 0432 67-20-96, 097 72-27-608 (Мар’яна)

Телефон батька: 096 99-64-308 (Ігор Сергійович)

Фото

Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок Фіналіст телешоу "Україна має Талант" Денис Дитинюк та його команда намалювали портрет онкохворого хлопчина розміром в 4-ох поверховий будинок

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 3. Федір Іванович
  Федір Іванович
  19-02-13, 20:08 | IP:109.108.244...
  Хоч по "зернині", але зберемо на допомогу. Я як мешканець цього міста, невелику суму, але вніс. І думаю що кожен з нас може не купити пачку цигарок, чи чимось солоденьким побалувати себе - а зробити гарну справу.
 • 2. Alex51
  Alex51
  19-02-13, 15:47 | IP:178.74.230...
  Colossium
  При чому тут лікарі??? Якби була протиракова вакцина багато б магнатів жили б ще й сьогодні. Дана акція то є громадська ініціатива, щоб допомогти молодому чоловікові. Учасники акці МОЛОДЦІ!!!
 • 1. Colossium
  Colossium
  19-02-13, 15:11 | IP:46.203.84...
  Наших докторов пора уже на деревьях развешивать. Давно есть противораковая вакцина Лейкозав в Украине, а они из года в год, изо дня в день деньги собирают на лечение. Боятся без работы остаться. А заодно без хлеба, масла и бензина.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)