8 березня вінничанки влаштують автопробіг «Пані за ввічливість на дорозі»

04.03.13 18:12 8147

Настала весна, на дорогах стало більше авто. З кожним роком також стає все більше жінок за кермом. Статистика говорить, що саме жінки за кермом відповідальніші, більш обережніші, менше наражають себе та інших на небезпеку та краще доглядають за своїм авто.

8 березня вінничанки влаштують автопробіг «Пані за ввічливість на дорозі»

Але, перше що відмічають жінки-водії це те, що учасники дорожнього руху не поважають один одного.

учасниці автопробігу

Саме тому дівчата та жінки, які активно освоюють автомобільне кермо, спільно з клубом безпечної поведінки на дорозі «ГАРАЖ 77», пабліком «Це Вінниця, друже!», туристичною афішею міста, журналом «AUTOHOUSE», торговельно-розважальним центром «Мегамолл» та авто-мото-клубами міста вирішили провести автопробіг «Пані за ввічливість на дорозі».

Проект проводиться під патронатом відділу у справах молоді та туризму Вінницької міської ради.

учасниця автопробігу

Захід відбудеться 8 березня, збір учасниць та автомобілів о 14.00 біля Будинку Офіцерів. Для того, щоб потрапити до списку учасників необхідно зареєструватись у пабліку «Це Вінниця, друже!» (завантажити своє фото, на якому зображені ви і ваше авто). Розпочнеться автопробіг центральними вулицями міста. Кінцева точка – спеціальна жіноча парковка біля ТРЦ «Мегамолл». Продовженням заходу стане розважальна концертна програма, презентація автомобілів, безалкогольні напої та коктейлі.

учасниця автопробігу

Кожна учасниця автопробігу отримає диплом, зможе поспілкуватись з колежанками та продемонструвати любов до своєї автівки.

учасниця автопробігу

Учасниці, фото яких наберуть найбільше лайків отримають призи. Також спеціальним призом буде відмічена найбільш СТИЛЬНА АВТОПАНІ.

Участь у дійстві можуть брати команди, сім’ї, колективи, подруги, авто може бути власне чи позичене, єдина умова – за кермом має бути пані.

учасниця автопробігу

Окрім того, пані виступили з ініціативою утворити жіночий автоклуб, який розпочне діяти 8 березня.

ГАРАЖ 77, спільно з дорожньо-транспортним управлінням починаючи з цього дня організовують спеціальні програми пропаганди ввічливості та безпеки на дорозі. Окрім того, паблік «Це Вінниця, друже» буде оперативно розміщувати фото усіх грубіянів за кермом, які потраплять в об’єктив фото- відеокамер!

8 березня вінничанки влаштують автопробіг «Пані за ввічливість на дорозі»

Додаткова інформація:

Відділ молоді та туризму Вінницької міської ради, тел.: 59-52-82.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)