Випущено книгу, яка допоможе дітям сприймати однолітків на візках на рівних

01.04.13 08:58 2496

ГО «Гармонія» випустила книжку про дівчинку на інвалідному візку, яка подорожує Вінницею та розповідає, які умови створено у місті для людей з обмеженими можливостями. Книгу роздаватимуть у садках та молодших класах шкіл. Розробники надіються, що вона допоможе звичайним дітям сприймати дітей з обмеженими фізичними можливостями на рівних, адже такі маленькі вінничани знаходяться поруч, часто в одному колективі.

Випущено книгу, яка допоможе дітям сприймати однолітків на візках на рівних

29 березня громадська організація «Гармонія» презентувала вихователям садочків та класним керівникам молодших класів шкіл нову книгу. Саме на ці вікові групи розрахована книга «Кожен з нас особливий» і буде безкоштовно поширюватися у закладах освіти міста.

Книга про подорож дівчинки Соломійки з другом Промінчиком вулицями міста, яка розповідає як живуть, відпочивають, розважаються діти з обмеженими фізичними можливостями, адже Соломійка прикута до інвалідного візка. Керівник громадської організації Раїса Панасюк розповідає, що книжка гарно ілюстрована, а у її створенні використані тільки фото вінничан з фізичними обмеженнями. Вона допоможе дітям сприймати однолітків з фізичними вадами на рівних. «Книжка містить і методичні рекомендації для дорослих – як її можна використовувати у вихованні та як пояснювати дитині про дітей, які мають певні обмеження, тому буде гарним посібником для вихователів та учителів, - каже Раїса Панасюк.Ми продовжуємо збирати матеріали для продовження історії та вдосконалення книги».

Кошти на видавництво книги є грантовими, адже громадська організація виграла конкурс міської ради на реалізацію соціального проекту. «В нашому місті є багато гарних ініціатив та багато заходів направлених на соціалізацію людей з обмеженими фізичними можливостями, - каже заступник міського голови Валентина Балицька. – Ми формуємо позитивне ставлення як дорослих, так і дітей до таких людей. Ця книжка навчить наше суспільство бути гуманнішим, людянішим та доброзичливішим. Але ми лише на початку шляху і перед нами стоїть ще дуже велика робота по соціалізації дітей з обмеженнями і інклюзивній освіті». За даними міського департаменту освіти, на сьогоднішній день у вінницьких школах навчається 6 дітей з обмеженими фізичними можливостями, ще 284 – знаходиться на індивідуальному домашньому навчанні, у садочку № 24 є група, у якій виховуються дітки з ДЦП.

Окрім книги ГО «Гармонія» випустила календарі та розклад уроків для початкових класів. На малюнках розміщених у них, серед звичайних дітей є і діти на візках.​

"Моя Вінниця"За iнформацiєю:Департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради
Система Orphus

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)