3 квітня по вулиці Соборній 30 автомобілів обклеїли наклейками

04.04.13 10:03 3604 12

«Мені плювати на всіх, паркуюсь, де хочу». Наклейки з таким написом 3 квітня ліпили на лобове скло автівок вінницькі послідовники руху «СтопХам».

3 квітня по вулиці Соборній 30 автомобілів обклеїли наклейками

3 квітня, у середу, трійка волонтерів вже вдруге пройшлась Соборною. На її узбіччях, за правилами дорожнього руху, залишати машину заборонено. Однак з різних причин це табу водії ігнорують.

Послання зі змістом активісти залишили 30 самовільно привілейованим. Подробиці у відеосюжеті:

Нагадаймо, вперше у Вінниці  наліпки зі словами «Мені плювати на всіх, паркуюсь, де хочу» з'явилися 21 лютого 2013 року.

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 12. Illia
  Illia
  10-04-13, 17:37 | IP:146.185.31...
  Для Бамбарбия Кергуду: Звідки ви взяли, що мова саме про вас? Здогадалися? Все вірно!!! Якщо ви вважаєте що журналісти, учасники акції та водії великого пасажирського транспорту (відразу зрозуміло, що це не про вас) просто так протестують проти бездіяльності ДАІ, пости якої увесь час присутні на Соборній, а тому й на очах в громадськості, то це ваше право так думати, наздоров'я. Але, нащастя, є інша позиція, яка намагається привернути увагу не тільки українських ЗМІ до того цирку, що називається вибірковість, і яка вишукує якнайдоступніші шляхи показати всім позицію нашої "міліції".
  І ще одне, раджу вам досконало вчити правила дорожнього руху і правильно переходити дорогу, щоб на лоба не отримати згадану вами наклейку.
 • 11. Бамбарбия Кергуду
  Бамбарбия Кергуду
  10-04-13, 15:10 | IP:46.164.145...
  Ilia, Вы мелко мыслите. Почитайте, для чего был создан проект СТОП ХАМ. Они против хамства - против грубых нарушений ПДД, которые задевают общественность за живое, а не против нарушений ПДД в общем - это дело ГАИ. Так что на счёт "нерозуміння сутності" - это у Вас проблемы. И, да, я не понимаю сущности СТОПХАМа по винницки - 2 псевдорейда полная лажа. Пользователь Андрій отметил ещё одну точку, кроме моих - Спутник. Таких по городу много - клейте там. Предлагаю создать ещё СТОПпешеходныйХАМ - клеить на лоб каждому, переходящему в неположенном месте и по диагонали, наклейку "Мой ник на майвине Illia".
 • 10. Жмен
  Жмен
  09-04-13, 23:39 | IP:178.74.202...
  Ай да завтра клеить наклейки "Я крышую игральный бизнес" ментам с пирогова 4 на тачки!
 • 9. Макар
  Макар
  09-04-13, 09:44 | IP:93.77.42...
  Не на Соборной шухер надо наводить ,а на Артинова и Грушевского,где хаотически паркуются неприкасаемые:судьи,прокуроры,адвокаты и посетители Облгосадминистрации.Причем паркуются так,что во дворы не могут заехать автомобили спецслужб:скорая,пожарная,милиция,аврийные коммунальные службы.На неоднократные обращения на 15-60 реакция очень слабая ограничиваемая присыланием на 15 минут экипажа ГАИ,который отбывает номер и уезжает во свояси(к базарам и крупным магазинам)где можно заработать копейку.
 • 8. Слава
  Слава
  08-04-13, 23:32 | IP:141.138.99...
  вот поэтому скорость троллей и трамов низкая, две полосы а когда стоит машина справа и с лева трамвай то троллю тяжело или даже невозможно проехать

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)