Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка»

16.04.13 14:56 9485 2

Під час робочої поїздки до Вінницької області Президент України Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад №7 «Подоляночка» міста Вінниці.

Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка»

Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка»

За повідомленням прес-служби Президента України Віктор Янукович відвідав одну з груп, спортивний зал, а також переглянув музичний виступ дітей.

Президент подарував закладу інтерактивну дошку. У відповідь діти вручили Віктору Януковичу подарунок.

Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка»

ДОВІДКА

У жовтні 2012 року новозбудований дошкільний навчальний заклад №7 було передано в комунальну власність міста Вінниці. У грудні 2012 року заклад введено в експлуатацію.

Дитячий садок розрахований на 280 місць. У закладі працюють 37 педагогів і 30 осіб обслуговуючого персоналу, нараховується 15 груп дітей загального розвитку. Освітній процес організовано за художньо-естетичним, фізкультурно-оздоровчим та музичним напрямами.

У дитячому садку діють вокально-музична, фото- і театральна студії, а також арт-майстерня, Монтессорі-клас, центр іноземних мов і комп’ютерний клас на 8 комп’ютерів. На базі дошкільного навчального закладу розпочав роботу Центр розвитку дитини.

Фото

Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка» Президент у Вінниці. Віктор Янукович відвідав дошкільний навчальний заклад «Подоляночка»

Прикрiпленi файли

img_0762.jpg [126.2KB, (jpg)]

"Моя Вінниця"
Система Orphus

Коментарі відвідувачів


 • 2. Максим
  Максим
  17-04-13, 09:31 | IP:80.91.187...
  Пускай посетит другие садики, где Гройсман со товарищи приезжают, смотрят, каких успехов добилась заведующая за ДЕНЬГИ РОДИТЕЛЕЙ: пластиковые окна, ремонты в группах, двери, "мыльно-рыльные" принадлежности, игрушки, посуда, простыни, кроватки, на песочницы, на наряды (для выступлений), на садик, на группу плюс на посещение ВАЖНЫХ гостей (быстрей, быстрей сдаем до их приезда), которые НИХЕРА не дают, но обещают............. Помните в анекдоте: "Мало ли что я на тебе обещал?!".
 • 1. Юлия
  Юлия
  16-04-13, 16:00 | IP:46.164.148...
  Яка це все показуха. Нема в наших людей гідності, як і в нашого президента совісті.

Додати коментар:

Для зареєстрованих користувачів:
 

Для НЕзареєстрованих користувачів:
зареєструйтесь

Введiть коректний текст повiдомлення

Введіть захисний код оновити код
Введіть вірний захисний код

* Обов'язкові для заповнення поля

Додані коментарі модеруються та можуть бути видалені без попередження

Останні новини

Реклама

Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Мультіплекс (Караван)