На Вінниччині пройшов фінал обласного етапу благодійної акції «Серце до серця»

27 квітня 2013 року на площі Театральній за сприянням керівництва області, волонтерів акції та учнів загальноосвітніх шкіл та професійних училищ були проведені виставки творчих робіт, майстер-класи різноманітні конкурси та флеш-моби.

На час проведення благодійної акції в області працювало 2,5 тис. волонтерів. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова.

На Вінниччині пройшов фінал обласного етапу благодійної акції «Серце до серця»

У ході заходу гості мали можливість насолодитися творіннями учнів загальноосвітніх шкіл та професійних училищ. Глядачам були представлені картини, різноманітні вироби з паперу, глини та бісеру. Окрім того, кожен бажаючий мав змогу безкоштовно зробити зачіску або манікюр та намалювати на тілі гарний малюнок фарбами.

На Вінниччині пройшов фінал обласного етапу благодійної акції «Серце до серця»

Поздоровити вінничан із завершенням акції завітали заступник голови облдержадміністрації Любов Спірідонова, заступник вінницького міського голови Валентина Балицька, начальник управління у справах сім’ї та молоді облдержадміністрації Олена Стоялова, директор Департаменту освіти Вінницької міської ради Володимир Буняк, перший заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна, начальник відділу лікувально-профілактичної допомоги дитячому населенню Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Лариса Бевза та заступник начальника управління культури і туризму облдержадміністрації Сергій Гарбулінський.

На Вінниччині пройшов фінал обласного етапу благодійної акції «Серце до серця»Переглядів: 5484
Поширень: 0